feed-image
یکشنبه, 11 خرداد 1399
 • حضرت علی (علیه السلام)
  حضرت علی (علیه السلام)

  پرداختن به کارهای جزئی انسان را از کارهای اساسی باز می دارد.

   

 • امام صادق (علیه السلام):
  امام صادق (علیه السلام):

  با تقواترین مردم کسانی هستند که از حرام خدا چشم پوشی کنند.

 • امام کاظم(علیه اسلام):
  امام کاظم(علیه اسلام):

  خداوند در زمین بندگانی دارد که برای برآوردن نیازهای مردم می کوشند، اینان ایمنی یافتگان روز قیامتند.

 • امام خمینی (ره):
  امام خمینی (ره):

  من با جرات مدعي هستم كه ملت ايران و توده ميليوني آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله (ص) و كوفه و عراق درعهد اميرالمومنين (ع) و حسين بن علی(ع)          می باشند.

 • مقام معظم رهبری :
  مقام معظم رهبری :

  باید تا آنجا که ممکن است مجازات زندان  به حداقل برسد زیرا زندان یک پدیده نامطلوب است و تبعات گسترده ای برای زندانیان و خانواده آنان دارد.

 • شهید مطهری :
  شهید مطهری :

  انسانی نسبت به دیگر انسانها کاملتر است که دردمندتر و دغدغه بیشتری داشته باشد

   شهید مطهری

 • آیت الله شهید بهشتی :
  آیت الله شهید بهشتی :
  ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت.
 • آیت الله بهجت:
  آیت الله بهجت:

  سپاسگزاری از نعمت، به معنای اطاعت خدا است که موجب افزایش نعمت می شود. کفران نعمت هم به معنای عصیان الهی و موجب عذاب از ناحیۀ او است.

 • آیت الله لنکرانی :
  آیت الله لنکرانی :

  واجبات را انجام بده بجای مستحبات، تا می توانی به کار مردم برس، کار مردم را راه بیانداز، اگر قیامت کسی از تو سوال کرد بگو فاضل گفته بود.

 • رئیس مجلس:
  رئیس مجلس:

  خانواده زندانیان یکی از آسیب پذیرترین اقشار جامعه به شمار می روند که باید توجه و حمایتی خاص از این قشر آسیب پذیر جامعه صورت پذیرد.

 • علامه جعفری :
  علامه جعفری :

  با زور و اجبار ابوعلی سینا درست نمی شود.

 • سعدی:
  سعدی:

  بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند، چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار

 • شهریار:
  شهریار:

  بجز از علی که گوید به پسر که قاتل من، چو اسیر توست اکنون با اسیر کن مدارا

بسته بندی جدید

 

 

 

مدیریت محصول

بنام خالق زیبائی ها

 


مدیریت محصول چیست و چه کسی باید در رابطه با محصول جدید ، اقدام نماید .

 

مدیریت محصول :

 

مجموعه ای از عملیات به هم پیوسته است که در زمان ایجاد چرخه محصول جدید وظیفه هدایت آن را به عهده دارد .

 

شاید این تعریف کلیشه ای ، شاید کافی ، شاید لازم و حتی مناسب باشد اما این هم وظائف مدیریت محصول را مشخص نمی کند .

 

مدیریت محصول از مراحل اولیه شکل گیری ایده ، پیاده سازی جایگاه محصول در بازار ، قیمت گذاری ، بررسی رقبا و سایر کارها باید نظر مشتریان و خواست آنها را در اولویت قرار دهد .

 

دلیلش هم کاملاً روشن است ، چون محصول برای (( مشتری )) تولید می شود و اگر خواست مشتری در این فرآیند لحاظ نشده باشد ، عملاً تمام زحماتی که برای تولید آن محصول کشیده شده به هدر خواهد رفت .

 

تاکنون هیچ روش مدون و مشخصی برای اعمال اصول مدیریت محصول بصورت کلیشه ای و مثلاً یک تا صد وجود ندارد .

 

هر محصول یک موجود زنده است که شرایط رشد ، بقاء و نگهداری خودش را دارد .

 

اما این که بدانیم چه روش ها و درس آموخته هایی برای مدیریت محصول وجود دارد ، می تواند ایده خوبی به مدیران محصول بدهد که یا به تازگی خودشان را با این چالش مشغول کرده اند یا این که دوست دارند که با این کار هیجان انگیز مواجه و در عین حال سخت روبرو شوند .

 

نقش یک مدیر محصول موفق در مقام ارتباط با کسب و کار ، کمک کردن به مدیران ارشد برای شناسائی و مشخص کردن اهداف کسب و کار و تطابق آن با اهداف محصول است .

 

شکافی که عمدتاً به دلیل نبودن یک زبان مشترک از طرف مدیران شرکت و تیم توسعه محصول در بیان خواسته ها و نیازمندی های آنان از قدیم وجود داشته و هنوز هم با این که کمتر شده اما وجود دارد .

 

این مدیر محصول هست که تمام نیازمندی های مشتری و مدیران سازمان را گرفته و به بهترین حالت ممکن آنها را در اختیار تیم طراحی دارای تجربه کاربردی قرار داده و همه آنان را با زبان قابل فهم در اختیار تیم توسعه محصول قرار می دهد .

 

از این جا به بعد توانائی هایی مثل رهبری ، شناخت بازار ، روابط عمومی ، ارتباط با مشتری و مهارت های نرم دیگر به کار می رود تا در نهایت و با تلاش همه اعضای تیم ، محصولی موفق و متمایز از بقیه محصول ها وارد بازار شود .

 

در واقع از طراحی محصول تا عرضه آن به بازار یک فرآیند پیوسته است که مدیریت محصول وظیفه هدایت این کار را از خلق ایده تا زمان فروش و مصرف بر عهده دارد .

طراحی جعبه ساعت

 

 

 

 

۱۶ بسته بندی جالب که خلاقیت در آن ها موج می زند

 

خلاقیت و نوآوری در تمامی دوره ها همیشه با استقبال فراوانی از طرف مردم همراه بوده و این هنر در زمینه عرضه محصولات و بازاریابی، یکی از راهکارهای کلیدی برای فروش بیشتر به شمار می رود.

بسیاری از کمپانی های عرضه کننده کالا به واسطه ایده های نوین خود توانسته اند در میان مردم جهان اسم و رسمی برای خود دست و پا کرده و پیرو این امر، به سودهای کلان دست پیدا کنند.

همین موضوع را می توان در اندازه های کوچک تر به بسته بندی کالاهای روزمره تعمیم داد؛ به طور مثال، یک کارخانه تولید قند و شکر با طراحی جدید و غیرمرسوم می تواند میزان فروش محصول خود را دو برابر کند. با این تفاسیر شاید دیدن بسته بندی های خلاقانه محصولات و ایده های جالبی که در پشت آن ها پنهان است، چندان خالی از لطف نباشد.

 

پاکت غذانان های مملو از پروتئین؛ مخصوص ورزشکارانشکرهای فشرده به شکل پازلپاکت سیگار برای نمایش مضرات بی شمار سیگاربطری آب با قایق شناور در آنپاکت حمل تی شرت که پس از باز شدن به رخت آویز همان لباس تبدیل می شود.بسته بندی خلاقانه پاکت آب میوه کیویبسته بندی خلاقانه پاکت آب میوه های موز و توت فرنگیبسته بندی خلاقانه چای کیسه ای به شکل ماهی کویابر ظرفشوئی به شکل پنیربسته بندی خلاقانه دستمال به شکل کوه فوجیبسته بندی پیتزابسته بندی خلاقانه کاپ کیکبسته بندی جالب کوکیمربای توت فرنگیبسته بندی آدامس تریدنت


 

صندلی دو منظوره

 

 

 


 

 

حضرت محمد صلى الله عليه و آله و سلّم : إنَّ العبدَ لَيَرفَعُ يَدَهُ إلى اللّه ومَطعَمُهُ حَرامٌ ، فكيفَ يُستَجابُ لَهُ وهذا حالُهُ ؟! همانا بنده دستش را (براى دعا) به درگاه خدا بالا مىبرد در حالى كه خوراكش حرام است ؛ با چنين حالى ، چگونه دعايش مستجاب شود ؟. إرشاد القلوب : 149 منتخب ميزان الحكمة : 196
دما -°C رطوبت -%

صنایع غذایی صنایع دستی منسوجات صنایع چوب کشاورزی دامداری باغداری ساختمان صنایع فلزی آبزیان الکترونیک
آنلاین ستاد13
امروز ستاد353
دیروز ستاد587
این هفته ستاد940
این ماه ستاد5174
کل ستاد864380
امروز تمام پرتالها 6320 کل تمام پرتالها 9043525

تمامی حقوق این سایت متعلق به بنیاد تعاون زندانیان می باشد / طراحی و پشتیبانی : شرکت مهندسی هماتک