چهارشنبه, 15 مرداد 1399
 • حضرت علی (علیه السلام)
  حضرت علی (علیه السلام)

  پرداختن به کارهای جزئی انسان را از کارهای اساسی باز می دارد.

   

 • امام صادق (علیه السلام):
  امام صادق (علیه السلام):

  با تقواترین مردم کسانی هستند که از حرام خدا چشم پوشی کنند.

 • امام کاظم(علیه اسلام):
  امام کاظم(علیه اسلام):

  خداوند در زمین بندگانی دارد که برای برآوردن نیازهای مردم می کوشند، اینان ایمنی یافتگان روز قیامتند.

 • امام خمینی (ره):
  امام خمینی (ره):

  من با جرات مدعي هستم كه ملت ايران و توده ميليوني آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله (ص) و كوفه و عراق درعهد اميرالمومنين (ع) و حسين بن علی(ع)          می باشند.

 • مقام معظم رهبری :
  مقام معظم رهبری :

  باید تا آنجا که ممکن است مجازات زندان  به حداقل برسد زیرا زندان یک پدیده نامطلوب است و تبعات گسترده ای برای زندانیان و خانواده آنان دارد.

 • شهید مطهری :
  شهید مطهری :

  انسانی نسبت به دیگر انسانها کاملتر است که دردمندتر و دغدغه بیشتری داشته باشد

   شهید مطهری

 • آیت الله شهید بهشتی :
  آیت الله شهید بهشتی :
  ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت.
 • آیت الله بهجت:
  آیت الله بهجت:

  سپاسگزاری از نعمت، به معنای اطاعت خدا است که موجب افزایش نعمت می شود. کفران نعمت هم به معنای عصیان الهی و موجب عذاب از ناحیۀ او است.

 • آیت الله لنکرانی :
  آیت الله لنکرانی :

  واجبات را انجام بده بجای مستحبات، تا می توانی به کار مردم برس، کار مردم را راه بیانداز، اگر قیامت کسی از تو سوال کرد بگو فاضل گفته بود.

 • علامه جعفری :
  علامه جعفری :

  با زور و اجبار ابوعلی سینا درست نمی شود.

 • سعدی:
  سعدی:

  بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند، چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار

 • شهریار:
  شهریار:

  بجز از علی که گوید به پسر که قاتل من، چو اسیر توست اکنون با اسیر کن مدارا

اقدامات بنیاد تعاون زندانیان به منظور حمایت از زندانیان ایرانی خارج از کشور / آزادی و انتقال ۱۰۱ نفر از زندانیان ایرانی در گرجستان با کمک بنیاد

خبرگزاری میزان - مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان از آزادی و انتقال ۱۰۱ نفر از زندانیان ایرانی در کشور گرجستان به ایران با کمک بنیاد تعاون زندانیان گفت : با توجه به شیوع ویروس کرونا در جهان ، بنیاد تعاون زندانیان پیشنهاد انتقال زندانیان ایرانی خارج از کشور به ایران را ارائه داده است. 

 

رحیم مطهرنژاد در گفت‌ و گو با میزان با اشاره به قسمتی از کمک‌ ها و مشارکت‌ های بنیاد تعاون زندانیان به زندانیان ایرانی در خارج از کشور بیان کرد : بنیاد تعاون زندانیان به عنوان یک نهاد عام المنفعه ، مسئولیت حرفه آموزی و اشتغال زندانیان در کشور را عهده دار است.

 

وی خاطرنشان کرد : سالانه با همکاری و مشارکت مستقیم بنیاد ، سازمان آموزش فنی حرفه‌ای و سازمان زندان‌ ها بالغ بر ۷۰ هزار نفر از زندانیان کشور در ۲۰۰ رشته فنی ، حرفه‌ای تحت آموزش قرار می‌گیرند.

 

مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان کشور تصریح کرد : خانواده‌ های زندانیان به عنوان اقشار آسیب پذیر از طریق حقوق و دستمزد زندانیان و از محل سود بنیاد تعاون زندانیان تحت حمایت این نهاد هستند.

 

مطهرنژاد با بیان اینکه یکی از اقدامات بنیاد تعاون زندانیان کمک به زندانیان ایرانی در خارج از کشور و خانواده‌ های آنان در ایران بوده است ، گفت : بر اساس آمار‌های دریافتی در حال حاضر حدود سه هزار و ۶۰۰ نفر از هموطنانمان در زندان‌ های کشور خارج دوران محکومیت را سپری می‌کنند.

 

مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان کشور با تاکید بر اینکه زندانیان ایرانی خارج از کشور در دوران محکومیت به کمک‌ها و حمایت‌های دستگاه‌های اجرایی ، قضایی و نهاد‌های مردمی نیاز دارند، گفت : بنیاد تعاون زندانیان به کمک و یاری زندانیان ایرانی خارج از کشور و خانواده‌های آنان در ایران شتافته است.

 

بیشتر بخوانید:

 

تولید اقلام بهداشتی مود نیاز در کارگاه‌های بنیاد تعاون زندانیان در ۱۵ استان

 

وی ادامه داد : برابر آمار‌ های دریافتی از وزارت امور خارجه و وزارت دادگستری بیشترین تعداد زندانیان ایرانی در کشور‌های حوزه دریای خزر، حوزه خلیج فارس و جنوب شرق آسیا تمرکز دارند.

 

مطهرنژاد عنوان کرد : بنیاد به زندانیان ایرانی در کشور‌های امارات متحده عربی، مالزی ، تایلند ، ژاپن ، آذربایجان ، ارمنستان و گرجستان کمک‌ های قابل توجهی کرده است که این کمک‌ ها شامل تأمین اقلام مورد نیاز زندانیان از طریق وزارت امور خارجه و سفارت خانه‌ های جمهوری اسلامی در کشور‌های هدف ، کمک به آزادی و انتقال برخی زندانیان معسر بوده است.

 

وی در ادامه اظهار کرد : همچنین طی هشت سال گذشته بالغ بر ۴۰۰ خانواده از خانواده‌ های زندانیان ایرانی خارج از کشور از کمک‌ های مالی بنیاد برای امرار معاش ( از طریق انجمن‌های حمایت از زندانیان ) برخوردار شده‌ اند.

 

مطهرنژاد گفت : در آخرین مرحله از این کمک‌ ها ، بنیاد با پرداخت مبالغی به آزادی و انتقال ۱۰۱ نفر از زندانیان ایرانی در کشور گرجستان مبادرت کرد که این زندانیان شامل ۲۱ نفر زن و ۸۰ نفر مرد در تاریخ سوم اردیبهشت ماه سال جاری با اقدامات موثر سفیر جمهوری اسلامی ایران در گرجستان، وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه به کشور عزیزمان منتقل شدند.

 

مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان کشور در پایان بیان کرد : با توجه به شیوع ویروس کرونا در جهان، بنیاد تعاون زندانیان پیشنهاد انتقال زندانیان ایرانی خارج از کشور به ایران را به ریاست جمهوری اسلامی ، ریاست قوه قضاییه ، وزرای امور خارجه ، دادگستری ، کشور و دادستان کل کشور ( با طرح موضوع در ستاد ملی مبارزه با کرونا ) مطرح کرده است.

 

 

لینک خبر

 

 

 


 

 

حضرت محمد صلى الله عليه و آله و سلّم : إنَّ العبدَ لَيَرفَعُ يَدَهُ إلى اللّه ومَطعَمُهُ حَرامٌ ، فكيفَ يُستَجابُ لَهُ وهذا حالُهُ ؟! همانا بنده دستش را (براى دعا) به درگاه خدا بالا مىبرد در حالى كه خوراكش حرام است ؛ با چنين حالى ، چگونه دعايش مستجاب شود ؟. إرشاد القلوب : 149 منتخب ميزان الحكمة : 196
دما -°C رطوبت -%

صنایع غذایی صنایع دستی منسوجات صنایع چوب کشاورزی دامداری باغداری ساختمان صنایع فلزی آبزیان الکترونیک
آنلاین ستاد12
امروز ستاد105
دیروز ستاد277
این هفته ستاد1169
این ماه ستاد4156
کل ستاد889233
امروز تمام پرتالها 3893 کل تمام پرتالها 9530462

تمامی حقوق این سایت متعلق به بنیاد تعاون زندانیان می باشد / طراحی و پشتیبانی : شرکت مهندسی هماتک