سه شنبه, 02 بهمن 1397
 • حضرت علی (علیه السلام)
  حضرت علی (علیه السلام)

  پرداختن به کارهای جزئی انسان را از کارهای اساسی باز می دارد.

   

 • امام صادق (علیه السلام):
  امام صادق (علیه السلام):

  با تقواترین مردم کسانی هستند که از حرام خدا چشم پوشی کنند.

 • امام کاظم(علیه اسلام):
  امام کاظم(علیه اسلام):

  خداوند در زمین بندگانی دارد که برای برآوردن نیازهای مردم می کوشند، اینان ایمنی یافتگان روز قیامتند.

 • امام خمینی (ره):
  امام خمینی (ره):

  من با جرات مدعي هستم كه ملت ايران و توده ميليوني آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله (ص) و كوفه و عراق درعهد اميرالمومنين (ع) و حسين بن علی(ع)          می باشند.

 • مقام معظم رهبری :
  مقام معظم رهبری :

  باید تا آنجا که ممکن است مجازات زندان  به حداقل برسد زیرا زندان یک پدیده نامطلوب است و تبعات گسترده ای برای زندانیان و خانواده آنان دارد.

 • شهید مطهری :
  شهید مطهری :

  انسانی نسبت به دیگر انسانها کاملتر است که دردمندتر و دغدغه بیشتری داشته باشد

   شهید مطهری

 • آیت الله شهید بهشتی :
  آیت الله شهید بهشتی :
  ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت.
 • آیت الله بهجت:
  آیت الله بهجت:

  سپاسگزاری از نعمت، به معنای اطاعت خدا است که موجب افزایش نعمت می شود. کفران نعمت هم به معنای عصیان الهی و موجب عذاب از ناحیۀ او است.

 • آیت الله لنکرانی :
  آیت الله لنکرانی :

  واجبات را انجام بده بجای مستحبات، تا می توانی به کار مردم برس، کار مردم را راه بیانداز، اگر قیامت کسی از تو سوال کرد بگو فاضل گفته بود.

 • رئیس مجلس:
  رئیس مجلس:

  خانواده زندانیان یکی از آسیب پذیرترین اقشار جامعه به شمار می روند که باید توجه و حمایتی خاص از این قشر آسیب پذیر جامعه صورت پذیرد.

 • حجت الاسلام پورمحمدی:
  حجت الاسلام پورمحمدی:

  بین جرم و تخلف باید تفاوت قائل شد.

 • علامه جعفری :
  علامه جعفری :

  با زور و اجبار ابوعلی سینا درست نمی شود.

 • سعدی:
  سعدی:

  بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند، چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار

 • شهریار:
  شهریار:

  بجز از علی که گوید به پسر که قاتل من، چو اسیر توست اکنون با اسیر کن مدارا

 • سخن مدیر عامل:
  سخن مدیر عامل:

  حل مشکلات زندانیان و خانواده آنان در کشور نیازمند اجماع ملی است ، زندانی محصول دستگاه قضائی نیست، رسالت بنیاد تغییر و تبدیل مددجو به انسان کار آفرین و خلاق است.

تبادل ۸۰۰ محکوم ایرانی و خارجی در ۸ ماهه سال ۹۵

معاون وزیر دادگستری و رئیس کارگروه انتقال محکومان جمهوری اسلامی از تبادل ۸۰۰ محکوم ایرانی و خارجی در هشت ماهه گذشته از سال جاری خبر داد.

 

 

محمود عباسی در بازدید از غرفه خبرگزاری تسنیم در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها ، اظهار کرد : خوشبختانه برای نخستین بار در کشور ، طی سال گذشته و سال جاری ، بیشترین حجم انتقال محکومان را داشتیم.

 

معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری افزود : از ابتدای سال جاری تا کنون ، ۵۰۰ نفر از اتباع خارجی محبوس در زندان های ایران ، بر اساس موافقتنامه انتقال محکومان ، به کشور متبوع خود برای گذراندن ادامه محکویت شان منتقل شدند.

 

به گفته عباسی فقط در دو ماه گذشته ، ۲۰۰ نفر از اتباع افغانستانی محکوم در ایران ، برای گذراندن ادامه محکومیت شان به کشور خود انتقال یافتند.

 

رئیس کارگروه انتقال محکومان جمهوری اسلامی ایران همچنین از انتقال ۳۰۰ تبعه ایرانی محکوم در کشورهای مختلف جهان به کشور از ابتدای سال جاری خبر داد و گفت : این افراد در کشورهایی همچون آذربایجان ، ارمنستان ، کویت ، تایلند و ترکمنستان ، محکوم و زندانی شده بودند.

 

به گفته عباسی ، جرایم مرتبط با مواد مخدر ، بیشترین علت محکومیت اتباع ایرانی در کشورهای مختلف است.

 

وی ریاست اتحادیه انجمن های علمی گروه حقوق ایران را نیز بر عهده دارد گفت : خوشبختانه برای نخستین بار در کشور انجمن ایرانی حقوق بشر شکل گرفت و پنجشنبه۲۰ آبان ۹۵، مجمع عمومی این انجمن در خانه اندیمشندان علوم انسانی و با حضور صاحب نظران حوزه های مختلف حقوق برگزار شد.

 

عباسی با بیان اینکه جمعی از اساتید فعال در حوزه حقوق بشر ، هیئت موسس این انجمن هستند افزود : در جلسه امروز مجمع عمومی ، پنج نفر به عنوان اعضای هیئت مدیره ، دو نفر اعضای علی البدل و دو نفر نیز به عنوان بازرسان اصلی و علی البدل انجمن انتخاب شدند.

 

وی اضافه کرد : با توجه به اینکه در دو - سه دهه گذشته موضع انفعالی در بحث حقوق بشر داشتیم ، این انجمن قصد دارد در عرصه داخلی و بین المللی، فعال تر ظاهر و نقش آفرینی کند.

 

 

 


 

 

HSE

امام رضا (سلام الله علیه) : ما زارَني أحَدٌ مِن أولِيائي عارِفاً بِحَقّي إلّا شُفِّعتُ فيهِ يَومَ القِيامَةِ. هيچ يك از دوستانم مرا با شناختِ حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود. وسائل الشيعة - ج 10 - ص 434. میزان الحکمة : ج5- ص125- ح8175
دما -°C رطوبت -%

صنایع غذایی صنایع دستی منسوجات صنایع چوب کشاورزی دامداری باغداری ساختمان صنایع فلزی آبزیان الکترونیک
آنلاین ستاد25
امروز ستاد241
دیروز ستاد550
این هفته ستاد1800
این ماه ستاد791
کل ستاد650118
امروز تمام پرتالها 1134 کل تمام پرتالها 6542407

تمامی حقوق این سایت متعلق به بنیاد تعاون زندانیان می باشد / طراحی و پشتیبانی : شرکت مهندسی هماتک