یکشنبه, 03 شهریور 1398
 • حضرت علی (علیه السلام)
  حضرت علی (علیه السلام)

  پرداختن به کارهای جزئی انسان را از کارهای اساسی باز می دارد.

   

 • امام صادق (علیه السلام):
  امام صادق (علیه السلام):

  با تقواترین مردم کسانی هستند که از حرام خدا چشم پوشی کنند.

 • امام کاظم(علیه اسلام):
  امام کاظم(علیه اسلام):

  خداوند در زمین بندگانی دارد که برای برآوردن نیازهای مردم می کوشند، اینان ایمنی یافتگان روز قیامتند.

 • امام خمینی (ره):
  امام خمینی (ره):

  من با جرات مدعي هستم كه ملت ايران و توده ميليوني آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله (ص) و كوفه و عراق درعهد اميرالمومنين (ع) و حسين بن علی(ع)          می باشند.

 • مقام معظم رهبری :
  مقام معظم رهبری :

  باید تا آنجا که ممکن است مجازات زندان  به حداقل برسد زیرا زندان یک پدیده نامطلوب است و تبعات گسترده ای برای زندانیان و خانواده آنان دارد.

 • شهید مطهری :
  شهید مطهری :

  انسانی نسبت به دیگر انسانها کاملتر است که دردمندتر و دغدغه بیشتری داشته باشد

   شهید مطهری

 • آیت الله شهید بهشتی :
  آیت الله شهید بهشتی :
  ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت.
 • آیت الله بهجت:
  آیت الله بهجت:

  سپاسگزاری از نعمت، به معنای اطاعت خدا است که موجب افزایش نعمت می شود. کفران نعمت هم به معنای عصیان الهی و موجب عذاب از ناحیۀ او است.

 • آیت الله لنکرانی :
  آیت الله لنکرانی :

  واجبات را انجام بده بجای مستحبات، تا می توانی به کار مردم برس، کار مردم را راه بیانداز، اگر قیامت کسی از تو سوال کرد بگو فاضل گفته بود.

 • رئیس مجلس:
  رئیس مجلس:

  خانواده زندانیان یکی از آسیب پذیرترین اقشار جامعه به شمار می روند که باید توجه و حمایتی خاص از این قشر آسیب پذیر جامعه صورت پذیرد.

 • حجت الاسلام پورمحمدی:
  حجت الاسلام پورمحمدی:

  بین جرم و تخلف باید تفاوت قائل شد.

 • علامه جعفری :
  علامه جعفری :

  با زور و اجبار ابوعلی سینا درست نمی شود.

 • سعدی:
  سعدی:

  بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند، چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار

 • شهریار:
  شهریار:

  بجز از علی که گوید به پسر که قاتل من، چو اسیر توست اکنون با اسیر کن مدارا

 • سخن مدیر عامل:
  سخن مدیر عامل:

  حل مشکلات زندانیان و خانواده آنان در کشور نیازمند اجماع ملی است ، زندانی محصول دستگاه قضائی نیست، رسالت بنیاد تغییر و تبدیل مددجو به انسان کار آفرین و خلاق است.

بازدید رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی از زندان مرکزی ارومیه

افتتاح چند پروژه عمرانی و تولیدی در زندان مرکزی ارومیه و مراکز وابسته با حضور رئیس کل دادگستری استان و هیأت همراه

به گزارش روابط عمومی استان آذربایجان غربی  : در بازدید علی اکبر گروسی رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی که به همراه حبیبی دادستان مرکز استان ، معاونین رئیس کل ، دادستان  و جمعی از مسئولین قضائی در معیت بروجنی مدیر کل زندان های استان از زندان مرکزی ارومیه ، ندامتگاه نسوان ، بنیاد تعاون زندانیان وبازداشتگاه ارومیه ، ۳ طرح در زندان مرکزی ارومیه ، یک طرح در ندامتگاه نسوان ، یک طرح در بنیاد تعاون و بازداشتگاه ارومیه افتتاح و به بهره برداری رسید .

 

این بازدید که همزمان با فرارسیدن بهمن ماه و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران از زندان های حوزه ارومیه بویژه زندان مرکزی صورت گرفت ، ابتدا رئیس کل دادگستری استان و هیأت همراه با حضور در زندان مرکزی ، خوابگاه ارشاد زندان را افتتاح و به بهره برداری رساند و با حضور در جمع مددجویان این خوابگاه به مشکلات آنان رسیدگی کرد .

 

 

 

 

در ادامه واحد کتابخانه جدید زندان افتتاح و از این واحد نیز بازدید بعمل آمد که مددجویان هنرمند فرهنگی با اجرای سرود از رئیس کل دادگستری و هیأت همراه استقبال نمودند .

 

علی اکبر گروسی رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی از اندرزگاه های پذیرش روان درمانی و سلامت زندان بازدید نمود و با تعدادی از مددجویان این اندرزگاه ها دیدار و گفتگو کرد .

 

 

 

 

همچنین مجتمع فرهنگی هنری زندان که در حال ساخت و بهینه سازی و مشتمل بر حسینیه مرکزی ، کلاس های آموزش هنر ، تاتر و موسیقی ، سالن سینما ، مدرسه هدایت و قسمت اداری می باشد نیز مورد بازدید رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی و هیأت همراه قرار گرفت .

 

در ادامه این بازدید ، گروسی رئیس کل دادگستری با حضور در ندامتگاه نسوان ارومیه از کلیه واحد های این مرکز نیز بازدید نمود و با حضور در جمع کودکان مهد نسوان با اهدای هدایایی از این کودکان معصوم دلجویی نمود و با تعدادی از مددجویان قرآنی این ندامتگاه نیز دیدار کردند و در این مرکز واحد اشتغال و حرفه آموزی ندامتگاه نسوان کلنگ زنی شد.

 

 

 

 

رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی  و هیأت همراه در ادامه از سوئیت های در حال توسعه ملاقات شرعی زندان ، واحد خشکشویی و رختشویخانه زندان وابسته به بنیاد تعاون زندانیان ، کارگاه های بنیاد تعاون از جمله کارگاه مشتقات چوب ، سه لایه و چند لایه سازی بنیاد ، صنایع دستی ، خیاطی ، کارگاه شیرینی پزی ، فرشبافی ، کمد و دکوراسیون سازی و واحد بسته بندی بنیاد نیز بازدید و در این واحد بر تولید کالای ایرانی با هدف حمایت از تولیدات داخلی  وعرضه در فروشگاهی بنیاد تعاون تاکید نمودند.

 

در ادامه بازدید یک روزه رئیس کل دادگستری و هیأت همراه از زندان های حوزه ارومیه ، بازداشتگاه جدید الاحداث این شهرستان  نیز مورد بازدید قرار گرفت  و بعد از افتتاح این بازداشتگاه  این مرکز رسما به مراکز اصلاح و تربیت استان پیوست و مورد بهره برداری قرار گرفت .

 

 

 

 

رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی از خوابگاه ها ، واحد های خدماتی و ستادی این مرکز بازدید نمودند .

 

در پایان این بازدید رئیس کل دادگستری استان از تلاش های شبانه روزی  مدیر کل زندان های استان و همه تلاش گران عرصه اصلاح و تربیت تشکر و قدر دانی نمودند.

 

 

 


 

 

HSE

امام حسن (سلام الله علیه) : مَن عَرَفَ اللَّهَ أحَبَّهُ. هر كس خدا را بشناسد، دوستش بدارد. دوستی در قرآن وحدیث: ص414 – ح 963
دما -°C رطوبت -%

صنایع غذایی صنایع دستی منسوجات صنایع چوب کشاورزی دامداری باغداری ساختمان صنایع فلزی آبزیان الکترونیک
آنلاین ستاد3
امروز ستاد6
دیروز ستاد358
این هفته ستاد364
این ماه ستاد509
کل ستاد732148
امروز تمام پرتالها 229 کل تمام پرتالها 7190854

تمامی حقوق این سایت متعلق به بنیاد تعاون زندانیان می باشد / طراحی و پشتیبانی : شرکت مهندسی هماتک