یکشنبه, 26 خرداد 1398
 • حضرت علی (علیه السلام)
  حضرت علی (علیه السلام)

  پرداختن به کارهای جزئی انسان را از کارهای اساسی باز می دارد.

   

 • امام صادق (علیه السلام):
  امام صادق (علیه السلام):

  با تقواترین مردم کسانی هستند که از حرام خدا چشم پوشی کنند.

 • امام کاظم(علیه اسلام):
  امام کاظم(علیه اسلام):

  خداوند در زمین بندگانی دارد که برای برآوردن نیازهای مردم می کوشند، اینان ایمنی یافتگان روز قیامتند.

 • امام خمینی (ره):
  امام خمینی (ره):

  من با جرات مدعي هستم كه ملت ايران و توده ميليوني آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله (ص) و كوفه و عراق درعهد اميرالمومنين (ع) و حسين بن علی(ع)          می باشند.

 • مقام معظم رهبری :
  مقام معظم رهبری :

  باید تا آنجا که ممکن است مجازات زندان  به حداقل برسد زیرا زندان یک پدیده نامطلوب است و تبعات گسترده ای برای زندانیان و خانواده آنان دارد.

 • شهید مطهری :
  شهید مطهری :

  انسانی نسبت به دیگر انسانها کاملتر است که دردمندتر و دغدغه بیشتری داشته باشد

   شهید مطهری

 • آیت الله شهید بهشتی :
  آیت الله شهید بهشتی :
  ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت.
 • آیت الله بهجت:
  آیت الله بهجت:

  سپاسگزاری از نعمت، به معنای اطاعت خدا است که موجب افزایش نعمت می شود. کفران نعمت هم به معنای عصیان الهی و موجب عذاب از ناحیۀ او است.

 • آیت الله لنکرانی :
  آیت الله لنکرانی :

  واجبات را انجام بده بجای مستحبات، تا می توانی به کار مردم برس، کار مردم را راه بیانداز، اگر قیامت کسی از تو سوال کرد بگو فاضل گفته بود.

 • رئیس مجلس:
  رئیس مجلس:

  خانواده زندانیان یکی از آسیب پذیرترین اقشار جامعه به شمار می روند که باید توجه و حمایتی خاص از این قشر آسیب پذیر جامعه صورت پذیرد.

 • حجت الاسلام پورمحمدی:
  حجت الاسلام پورمحمدی:

  بین جرم و تخلف باید تفاوت قائل شد.

 • علامه جعفری :
  علامه جعفری :

  با زور و اجبار ابوعلی سینا درست نمی شود.

 • سعدی:
  سعدی:

  بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند، چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار

 • شهریار:
  شهریار:

  بجز از علی که گوید به پسر که قاتل من، چو اسیر توست اکنون با اسیر کن مدارا

 • سخن مدیر عامل:
  سخن مدیر عامل:

  حل مشکلات زندانیان و خانواده آنان در کشور نیازمند اجماع ملی است ، زندانی محصول دستگاه قضائی نیست، رسالت بنیاد تغییر و تبدیل مددجو به انسان کار آفرین و خلاق است.

بازدید شهردار منطقه سه شهر کرمان از زندان مرکزی استان

به گزارش روابط عمومی استان کرمان : مداح شهردار منطقه سه شهر کرمان با همراهی سلیمانی معاون سلامت ، اصلاح و تربیت اداره کل  و عباس عبدلی نژاد سرپرست بنیاد تعاون زندانیان در معیت روشان مدیر زندان مرکزی و برشان معاون زندان مرکزی  از قسمت های مختلف زندان بازدید به عمل آوردند.

 

در حاشیه این بازدید روشان مدیر زندان مرکزی به ارائه گزارشی از فعالیت های عمرانی زندان پرداخت و بیان کرد : در راستای ایجاد نشاط و تقویت روحیه مددجویان و کارکنان فضاهای موجود بازسازی ، رنگ آمیزی و زیبا سازی  شدند.

 

سلیمانی معاون اصلاح و تربیت اداره کل ضمن تاکید بر فعالیت عمرانی در حال اجرا  اظهار داشت : طرح های عمرانی از ساخت و ساز تا بازسازی همه در راستای کاهش مشکلات روحی و ایجاد فضای مناسب آموزشی برای مددجویان می باشد.

 

مداح شهردار منطقه سه کرمان ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین زندان گفت : خوشبختانه در زندان شاهد برنامه های اصلاحی و تربیتی در زمینه های فرهنگی ، اشتغال و بهداشت و درمان هستیم.

 

وی در ادامه ضمن تأکید بر عملکرد مطلوب عمرانی در زندان بر مساعدت شهرداری منطقه سه شهر کرمان در خصوص برخی از پروژه های عمرانی در دست اقدام زندان مرکزی کرمان تاکید کرد.

 

عباس عبدلی نژاد سرپرست بنیاد تعاون زندانیان استان یزد در این بازدید افزود : دغدغه اصلی بنیاد تعاون زندانیان همواره کمک به وضع مالی مددجویان و بهبود وضعیت معیشتی آنان و خانواده آنان بوده است که از جمله اقداماتی که برا تحقق این امر صورت گرفته اشتغال مددجویان در زمینه صنایع دستی می باشد که این اداره با تمام توان در خدمت علاقه مندان فرا گیری صنایع دستی می باشد  و  بی شک در این مسیر از هیچ کوششی فرو گذار نخواهد کرد.

 

درپایان عبدلی نژاد افزود : صنایع دستی زندانیان در رشته های مختلف هنری همچون ؛ معرق ، مشبک ، منبت ، مصنوعات چوبی ، قالیبافی ، پته دوزی ، کوزه فرش و مصنوعات چرمی در حال فعالیت می باشد.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

HSE

امام مهدی (سلام الله علیه) : أكثِرُوا الدُّعاءَ بِتَعجيلِ الفَرَجِ فَإِنَّ ذلِكَ فَرَجُكُم. براى تعجيل در فرج بسيار دعا كنيد، كه مايه گشايش در كار شما است. كمال الدّين - ص 485
دما -°C رطوبت -%

صنایع غذایی صنایع دستی منسوجات صنایع چوب کشاورزی دامداری باغداری ساختمان صنایع فلزی آبزیان الکترونیک
آنلاین ستاد30
امروز ستاد239
دیروز ستاد511
این هفته ستاد750
این ماه ستاد11216
کل ستاد704707
امروز تمام پرتالها 2017 کل تمام پرتالها 6906841

تمامی حقوق این سایت متعلق به بنیاد تعاون زندانیان می باشد / طراحی و پشتیبانی : شرکت مهندسی هماتک