چهارشنبه, 29 اسفند 1397
 • حضرت علی (علیه السلام)
  حضرت علی (علیه السلام)

  پرداختن به کارهای جزئی انسان را از کارهای اساسی باز می دارد.

   

 • امام صادق (علیه السلام):
  امام صادق (علیه السلام):

  با تقواترین مردم کسانی هستند که از حرام خدا چشم پوشی کنند.

 • امام کاظم(علیه اسلام):
  امام کاظم(علیه اسلام):

  خداوند در زمین بندگانی دارد که برای برآوردن نیازهای مردم می کوشند، اینان ایمنی یافتگان روز قیامتند.

 • امام خمینی (ره):
  امام خمینی (ره):

  من با جرات مدعي هستم كه ملت ايران و توده ميليوني آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله (ص) و كوفه و عراق درعهد اميرالمومنين (ع) و حسين بن علی(ع)          می باشند.

 • مقام معظم رهبری :
  مقام معظم رهبری :

  باید تا آنجا که ممکن است مجازات زندان  به حداقل برسد زیرا زندان یک پدیده نامطلوب است و تبعات گسترده ای برای زندانیان و خانواده آنان دارد.

 • شهید مطهری :
  شهید مطهری :

  انسانی نسبت به دیگر انسانها کاملتر است که دردمندتر و دغدغه بیشتری داشته باشد

   شهید مطهری

 • آیت الله شهید بهشتی :
  آیت الله شهید بهشتی :
  ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت.
 • آیت الله بهجت:
  آیت الله بهجت:

  سپاسگزاری از نعمت، به معنای اطاعت خدا است که موجب افزایش نعمت می شود. کفران نعمت هم به معنای عصیان الهی و موجب عذاب از ناحیۀ او است.

 • آیت الله لنکرانی :
  آیت الله لنکرانی :

  واجبات را انجام بده بجای مستحبات، تا می توانی به کار مردم برس، کار مردم را راه بیانداز، اگر قیامت کسی از تو سوال کرد بگو فاضل گفته بود.

 • رئیس مجلس:
  رئیس مجلس:

  خانواده زندانیان یکی از آسیب پذیرترین اقشار جامعه به شمار می روند که باید توجه و حمایتی خاص از این قشر آسیب پذیر جامعه صورت پذیرد.

 • حجت الاسلام پورمحمدی:
  حجت الاسلام پورمحمدی:

  بین جرم و تخلف باید تفاوت قائل شد.

 • علامه جعفری :
  علامه جعفری :

  با زور و اجبار ابوعلی سینا درست نمی شود.

 • سعدی:
  سعدی:

  بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند، چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار

 • شهریار:
  شهریار:

  بجز از علی که گوید به پسر که قاتل من، چو اسیر توست اکنون با اسیر کن مدارا

 • سخن مدیر عامل:
  سخن مدیر عامل:

  حل مشکلات زندانیان و خانواده آنان در کشور نیازمند اجماع ملی است ، زندانی محصول دستگاه قضائی نیست، رسالت بنیاد تغییر و تبدیل مددجو به انسان کار آفرین و خلاق است.

افتتاح فاز 2 مزرعه پرورش شترمرغ در بنیاد تعاون استان خراسان جنوبی

با حضور اکبر غمخوار رئیس هیأت مدیره بنیاد تعاون زندانیان و رحیم مطهرنژاد مدیر عامل بنیاد تعاون فاز ۲ مزرعه پرورش شترمرغ حامی افتتاح گردید.
به گزارش روابط عمومی استان خراسان جنوبی : اکبر غمخوار رئیس هیأت مدیره بنیاد تعاون زندانیان به همراه مطهر نژاد مدیر عامل بنیاد تعاون ، سعیدی معاون هماهنگی بنیاد تعاون در سفر به استان خراسان جنوبی با حضور جمعی از مسئولین استانی فاز ۲ مزرعه پرورش شترمرغ حامی افتتاح شد .

 

 

 در ابتدای این مراسم هاشمی مدیر کل زندان های استان خراسان جنوبی ضمن خیر مقدم به رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان حضور مهمان را در مراسم افتتاحیه گرامی داشت.

 

وی از زحمات مدیر نمایندگی استان خراسانی جنوبی که فعالیت خود را از سال ۹۲ شروع کرد و در این سال ها پروژه هایی همچون مزرعه پرورش شترمرغ ، گلخانه ، مجتمع خدمات رفاهی و دیگر کارگاه های حامی را به بهره برداری رساند همچنین در زمینه هر چه بیشتر اشتغال مددجویان را فراهم نموده قدردانی کرد.

 

 

 در ادامه احمد تاجدار مدیر نمایندگی استان خراسان جنوبی گزارشی از فعالیت های بنیاد تعاون زندانیان استان از سال ۹۲ تاکنون ارائه نمود و از همکاران و مدیرانی که بنیاد تعاون استان را یاری نمودند تشکر نمود.

 

  

سپس اکبر غمخوار رئیس هیأت مدیره بنیاد تعاون زندانیان کشور از توان استان خراسان جنوبی و مستعد بودن این استان در جذب سرمایه و احداث پروژه هایی همچون مزرعه پرورش شتر مرغ حامی سخن گفت و افزود اگر چه استان خراسان جنوبی با کمی آب و خشکسالی رو به رو است اما این استان در صنایع دیگر می تواند از دیگر استان ها سبقت بگیرد و مزرعه پرورش شترمرغ حامی نمونه بارزی از این موضوع می باشد که به یک قطب در شرق کشور تبدیل خواهد شد.

 

  

در پایان رحیم مطهرنژاد مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان ضمن ابراز رضایت از عملکرد نمایندگی استان خراسان جنوبی از مزرعه پرورش شتر مرغ حامی به عنوان یک مکان آموزشی یاد کرد که میتوان دانش آموزان ، دانشجویان و... با بازدید از این مکان آموزش ها و نکات لازم را یاد گیرند.

 

پس از سخنان مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان مسئولین و مهمان از فاز ۲ مزرعه پرورش شترمرغ حامی بازدید نمودند

 

 

 


 

 

HSE

امام زمان حضرت مهدي -عجل الله تعالی فرجه الشریف- فرمودند: إِنّا غَیْرُ مُهْمِلینَ لِمُراعاتِكُمْ، وَلا ناسینَ لِذَكْرِكُمْ، وَلَوْلا ذلِكَ لَنَزَلَ بِكُمُ الَّلأْواءُ وَاصْطَلَمَكُمُ الاَْعْداءُ ... ما در رسیدگى و سرپرستى شما كوتاهى و اهمال نكرده و یاد شما را از خاطر نبرده ایم كه اگر جز این بود، دشوارى ها و مصیبت ها بر شما فرود مى آمد و دشمنان، شما را ریشه كن مى نمودند ... احتجاج، ج2، ص323
دما -°C رطوبت -%

صنایع غذایی صنایع دستی منسوجات صنایع چوب کشاورزی دامداری باغداری ساختمان صنایع فلزی آبزیان الکترونیک
آنلاین ستاد9
امروز ستاد72
دیروز ستاد447
این هفته ستاد1706
این ماه ستاد11419
کل ستاد673089
امروز تمام پرتالها 686 کل تمام پرتالها 6678142

تمامی حقوق این سایت متعلق به بنیاد تعاون زندانیان می باشد / طراحی و پشتیبانی : شرکت مهندسی هماتک