شنبه, 24 آذر 1397
 • حضرت علی (علیه السلام)
  حضرت علی (علیه السلام)

  پرداختن به کارهای جزئی انسان را از کارهای اساسی باز می دارد.

   

 • امام صادق (علیه السلام):
  امام صادق (علیه السلام):

  با تقواترین مردم کسانی هستند که از حرام خدا چشم پوشی کنند.

 • امام کاظم(علیه اسلام):
  امام کاظم(علیه اسلام):

  خداوند در زمین بندگانی دارد که برای برآوردن نیازهای مردم می کوشند، اینان ایمنی یافتگان روز قیامتند.

 • امام خمینی (ره):
  امام خمینی (ره):

  من با جرات مدعي هستم كه ملت ايران و توده ميليوني آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله (ص) و كوفه و عراق درعهد اميرالمومنين (ع) و حسين بن علی(ع)          می باشند.

 • مقام معظم رهبری :
  مقام معظم رهبری :

  باید تا آنجا که ممکن است مجازات زندان  به حداقل برسد زیرا زندان یک پدیده نامطلوب است و تبعات گسترده ای برای زندانیان و خانواده آنان دارد.

 • شهید مطهری :
  شهید مطهری :

  انسانی نسبت به دیگر انسانها کاملتر است که دردمندتر و دغدغه بیشتری داشته باشد

   شهید مطهری

 • آیت الله شهید بهشتی :
  آیت الله شهید بهشتی :
  ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت.
 • آیت الله بهجت:
  آیت الله بهجت:

  سپاسگزاری از نعمت، به معنای اطاعت خدا است که موجب افزایش نعمت می شود. کفران نعمت هم به معنای عصیان الهی و موجب عذاب از ناحیۀ او است.

 • آیت الله لنکرانی :
  آیت الله لنکرانی :

  واجبات را انجام بده بجای مستحبات، تا می توانی به کار مردم برس، کار مردم را راه بیانداز، اگر قیامت کسی از تو سوال کرد بگو فاضل گفته بود.

 • رئیس مجلس:
  رئیس مجلس:

  خانواده زندانیان یکی از آسیب پذیرترین اقشار جامعه به شمار می روند که باید توجه و حمایتی خاص از این قشر آسیب پذیر جامعه صورت پذیرد.

 • حجت الاسلام پورمحمدی:
  حجت الاسلام پورمحمدی:

  بین جرم و تخلف باید تفاوت قائل شد.

 • علامه جعفری :
  علامه جعفری :

  با زور و اجبار ابوعلی سینا درست نمی شود.

 • سعدی:
  سعدی:

  بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند، چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار

 • شهریار:
  شهریار:

  بجز از علی که گوید به پسر که قاتل من، چو اسیر توست اکنون با اسیر کن مدارا

 • سخن مدیر عامل:
  سخن مدیر عامل:

  حل مشکلات زندانیان و خانواده آنان در کشور نیازمند اجماع ملی است ، زندانی محصول دستگاه قضائی نیست، رسالت بنیاد تغییر و تبدیل مددجو به انسان کار آفرین و خلاق است.

آغاز به کار مجدد کارگاه قالی بافی و تابلو فرش در بند نسوان کهگیلویه و بویراحمد

حبیبی سرپرست بنیاد تعاون استان کهگیلویه و بویر احمد از آغاز به کار مجدد کارگاه قالی بافی با هدف اشتغال و کارآفرینی و تولید فرش های دستباف و تابلو فرش در بند نسوان یاسوج از ابتدای دهه فجر امسال خبر داد .

 

 

 

به گزارش روابط عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد : از ابتدای دهه فجر سال گذشته در کارگاه قالی بافی و تابلو فرش بند نسوان یاسوج آموزش و اشتغال با حضور ۲۵ تن از زندانیان برگزار شد و پس از گذشت یک سال ۱۳ تابلو فرش جهت عرضه به بازار فروش آماده می باشد .

 

علی اصغر حبیبی سرپرست بنیاد تعاون زندانیان استان : ضمن تبریک ایام الله فجر با اشاره به لزوم استفاده بهینه از لحظه های عمر گفت : بزرگترین سرمایه انسان عمر است . هر لحظه که از دست می رود سرمایه انسان تلف می شود . چنانکه امام حسن مجتبی ( علیه السلام ) می فرماید : « فرزند آدم از روزی که شکم مادر را ترک می کند و به زمین قدم می گذارد پیوسته سرگرم نابود ساختن عمر خویش است در حالی که باید از فرصت زندگی استفاده کند و برای منازلی که در پیش دارد بهره بردارد . »

 

باید بدانیم فرصت ها " زمان حال "  زندگی اند ، زیرا گذشته لحظاتی هستند که از دست رفته اند و آینده لحظاتی می باشند که از " اکنون " حاصل می شوند.

 

 

 

 

سرپرست نمایندگی استان کهگیلویه و وبیر احمد با اشاره به اینکه یکی از عمده اهداف برگزاری این دوره های حرفه آموزی در زندان ها استفاده بهینه از لحظه های عمر مددجویان در زمان حال و در این مکان است افزود : پس از شناخت ارزش " دریافت زمان حال " لازم است با دانستن راه و چاه زندگی از این فرصت طلائی برای نیل به سعادت ابدی بهره برداری شویم .

 

پروردگار مهربان برای تشخیص راه ها و چاه های زندگی و هدایت بشر ، به صورت تکوین و تشریع بستری کامل فراهم نموده است. دو میراث گرانبهای فرستاده خدا ، قرآن و عترت به همراه قوه عقل و تفکر انسان را به مسیر هدایت و صراط مستقیم رهنمون است که ثمره اش سعادت جاودانه می باشد.

 

 

 

 

حبیبی  به رابطه مستقیم تعالی فرد با  جامعه گفت : اشتغال و حرفه آموزی هر زندانی می تواند کمک شایانی در بهبود زندگی و کاهش آسیب ها در اجتماع کند.

 

وی تاکید کرد : خدمت به اقشار آسیب پذیر جامعه از اولویت های بنیاد تعاون است که با هدف جلوگیری از آسیب های اجتماعی و پیگیری مشکلات خانواده ها و مهم ترین مسئله برای پر کردن اوقات فراغت زندانیان ایجاد اشتغال مناسب برای آنان می باشد و برای رسیدن به این مهم بنیاد تعاون در صدد ایجاد اشتغال و حرفه آموزی در زندانهای استان می باشد .

 

حبیبی از آغاز به کار مجدد کارگاه قالی بافی با هدف اشتغال و کارآفرینی و تولید فرش های دستباف و تابلو فرش در بند نسوان یاسوج از ابتدای دهه فجر امسال خبر داد.

 

سرپرست نمایندگی استان کهگیلویه و بویر احمد با اشاره به برگزاری دوره آموزش قالی بافی در بند نسوان از ابتدای دهه فجر سال گذشته تا کنون ، از آموزش ۵۰ نفر در این دوره ها خبر داد و افزود : علاقه مندان به آموزش و یادگیری هنر صنعت فرش ، در این دوره ها به صورت رایگان آموزش دیده و آماده جذب به بازار کار شدند.

 

 

 

 

 

 

 

HSE

امام مهدی (سلام الله علیه) : أكثِرُوا الدُّعاءَ بِتَعجيلِ الفَرَجِ فَإِنَّ ذلِكَ فَرَجُكُم. براى تعجيل در فرج بسيار دعا كنيد، كه مايه گشايش در كار شما است. كمال الدّين - ص 485
دما -°C رطوبت -%

صنایع غذایی صنایع دستی منسوجات صنایع چوب کشاورزی دامداری باغداری ساختمان صنایع فلزی آبزیان الکترونیک
آنلاین ستاد18
امروز ستاد88
دیروز ستاد303
این هفته ستاد88
این ماه ستاد8947
کل ستاد633775
امروز تمام پرتالها 841 کل تمام پرتالها 6461909

تمامی حقوق این سایت متعلق به بنیاد تعاون زندانیان می باشد / طراحی و پشتیبانی : شرکت مهندسی هماتک