پنج شنبه, 26 مهر 1397
 • حضرت علی (علیه السلام)
  حضرت علی (علیه السلام)

  پرداختن به کارهای جزئی انسان را از کارهای اساسی باز می دارد.

   

 • امام صادق (علیه السلام):
  امام صادق (علیه السلام):

  با تقواترین مردم کسانی هستند که از حرام خدا چشم پوشی کنند.

 • امام کاظم(علیه اسلام):
  امام کاظم(علیه اسلام):

  خداوند در زمین بندگانی دارد که برای برآوردن نیازهای مردم می کوشند، اینان ایمنی یافتگان روز قیامتند.

 • امام خمینی (ره):
  امام خمینی (ره):

  من با جرات مدعي هستم كه ملت ايران و توده ميليوني آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله (ص) و كوفه و عراق درعهد اميرالمومنين (ع) و حسين بن علی(ع)          می باشند.

 • مقام معظم رهبری :
  مقام معظم رهبری :

  باید تا آنجا که ممکن است مجازات زندان  به حداقل برسد زیرا زندان یک پدیده نامطلوب است و تبعات گسترده ای برای زندانیان و خانواده آنان دارد.

 • شهید مطهری :
  شهید مطهری :

  انسانی نسبت به دیگر انسانها کاملتر است که دردمندتر و دغدغه بیشتری داشته باشد

   شهید مطهری

 • آیت الله شهید بهشتی :
  آیت الله شهید بهشتی :
  ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت.
 • آیت الله بهجت:
  آیت الله بهجت:

  سپاسگزاری از نعمت، به معنای اطاعت خدا است که موجب افزایش نعمت می شود. کفران نعمت هم به معنای عصیان الهی و موجب عذاب از ناحیۀ او است.

 • آیت الله لنکرانی :
  آیت الله لنکرانی :

  واجبات را انجام بده بجای مستحبات، تا می توانی به کار مردم برس، کار مردم را راه بیانداز، اگر قیامت کسی از تو سوال کرد بگو فاضل گفته بود.

 • رئیس مجلس:
  رئیس مجلس:

  خانواده زندانیان یکی از آسیب پذیرترین اقشار جامعه به شمار می روند که باید توجه و حمایتی خاص از این قشر آسیب پذیر جامعه صورت پذیرد.

 • حجت الاسلام پورمحمدی:
  حجت الاسلام پورمحمدی:

  بین جرم و تخلف باید تفاوت قائل شد.

 • علامه جعفری :
  علامه جعفری :

  با زور و اجبار ابوعلی سینا درست نمی شود.

 • سعدی:
  سعدی:

  بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند، چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار

 • شهریار:
  شهریار:

  بجز از علی که گوید به پسر که قاتل من، چو اسیر توست اکنون با اسیر کن مدارا

 • سخن مدیر عامل:
  سخن مدیر عامل:

  حل مشکلات زندانیان و خانواده آنان در کشور نیازمند اجماع ملی است ، زندانی محصول دستگاه قضائی نیست، رسالت بنیاد تغییر و تبدیل مددجو به انسان کار آفرین و خلاق است.

برگزاری کمیته مشترک ایمنی و بهداشت حرفه ای در نمایندگی بنیاد تعاون استان لرستان

به گزارش روابط عمومی استان لرستان : جلالی مسئول ایمنی و بهداشت حرفه ای سازمان زندان ها به همراه شادپور مسئول HSE بنیاد تعاون زندانیان در معیت کمالوند مدیر نمایندگی استان لرستان ، نظری پور معاون سلامت اداره کل زندان های استان ، شکوری مسئول hse نمایندگی ، یعقوبی مسئول اشتغال اداره کل ، خانم شفیعیان رئیس گروه واحد بهداشت حرفه ای و عسکری مسئول بهداشت حرفه ای شهرستان خرم آباد با حضور در زندان های استان لرستان از کارگاه های حرفه آموزی و اشتغال این ندامتگاه ها بازدید کردند.

 

 

 

شادپور ضمن بازدید از تمامی کارگاه های اشتغال زندان های لرستان  ، هدف از این بازدید را تشکیل کارگروه ، اجرایی کردن مصوبات و نیز بهسازی کارگاه ها از لحاظ ایمنی و بهداشت و ارتقاء زیرساخت ها و اهمیت سلامت جسمانی زندانیان شاغل در این کارگاه ها عنوان کرد .

 

همچنین جلالی مسئول ایمنی و بهداشت حرفه ای سازمان زندان ها با مثبت ارزیابی نمودن امکانات موجود ، در زمینه ارتقاء و تقویت بهتر مسائل بهداشتی و ایمنی کار توصیه هایی را به مسئولین کارگاه ها ارائه نمود.

 

در ادامه هیأت بازدید کننده از فروشگاه ها ، کارگاه های خیاطی ، فرش بافی  ، گلیم بافی ، مشبک ، منبت کاری و سایر کارگاه ها دیدن کردند .

 

 

 

 

در این بازدید هیأت کارشناسی از فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته و همچنین امکانات کارگاه ها و سطح ایمنی و بهداشت حرفه ای مددجویان شاغل ، اظهار رضایت و خرسندی کردند .

 

در پایان جلسه کمیته مشترک ایمنی و بهداشت در دفتر نمایندگی با حضور جلالی مسئول ایمنی و بهداشت حرفه ای سازمان زندان ها ،  شادپور مسئول HSE بنیاد تعاون ، کمالوند مدیر نمایندگی و اعضای کمیته برگزار و موارد دستورالعمل در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HSE

امام زمان حضرت مهدي -عجل الله تعالی فرجه الشریف- فرمودند: إِنّا غَیْرُ مُهْمِلینَ لِمُراعاتِكُمْ، وَلا ناسینَ لِذَكْرِكُمْ، وَلَوْلا ذلِكَ لَنَزَلَ بِكُمُ الَّلأْواءُ وَاصْطَلَمَكُمُ الاَْعْداءُ ... ما در رسیدگى و سرپرستى شما كوتاهى و اهمال نكرده و یاد شما را از خاطر نبرده ایم كه اگر جز این بود، دشوارى ها و مصیبت ها بر شما فرود مى آمد و دشمنان، شما را ریشه كن مى نمودند ... احتجاج، ج2، ص323
دما -°C رطوبت -%

صنایع غذایی صنایع دستی منسوجات صنایع چوب کشاورزی دامداری باغداری ساختمان صنایع فلزی آبزیان الکترونیک
آنلاین ستاد19
امروز ستاد173
دیروز ستاد399
این هفته ستاد2310
این ماه ستاد8498
کل ستاد609543
امروز تمام پرتالها 901 کل تمام پرتالها 6321214

تمامی حقوق این سایت متعلق به بنیاد تعاون زندانیان می باشد / طراحی و پشتیبانی : شرکت مهندسی هماتک