دوشنبه, 30 مهر 1397
 • حضرت علی (علیه السلام)
  حضرت علی (علیه السلام)

  پرداختن به کارهای جزئی انسان را از کارهای اساسی باز می دارد.

   

 • امام صادق (علیه السلام):
  امام صادق (علیه السلام):

  با تقواترین مردم کسانی هستند که از حرام خدا چشم پوشی کنند.

 • امام کاظم(علیه اسلام):
  امام کاظم(علیه اسلام):

  خداوند در زمین بندگانی دارد که برای برآوردن نیازهای مردم می کوشند، اینان ایمنی یافتگان روز قیامتند.

 • امام خمینی (ره):
  امام خمینی (ره):

  من با جرات مدعي هستم كه ملت ايران و توده ميليوني آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله (ص) و كوفه و عراق درعهد اميرالمومنين (ع) و حسين بن علی(ع)          می باشند.

 • مقام معظم رهبری :
  مقام معظم رهبری :

  باید تا آنجا که ممکن است مجازات زندان  به حداقل برسد زیرا زندان یک پدیده نامطلوب است و تبعات گسترده ای برای زندانیان و خانواده آنان دارد.

 • شهید مطهری :
  شهید مطهری :

  انسانی نسبت به دیگر انسانها کاملتر است که دردمندتر و دغدغه بیشتری داشته باشد

   شهید مطهری

 • آیت الله شهید بهشتی :
  آیت الله شهید بهشتی :
  ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت.
 • آیت الله بهجت:
  آیت الله بهجت:

  سپاسگزاری از نعمت، به معنای اطاعت خدا است که موجب افزایش نعمت می شود. کفران نعمت هم به معنای عصیان الهی و موجب عذاب از ناحیۀ او است.

 • آیت الله لنکرانی :
  آیت الله لنکرانی :

  واجبات را انجام بده بجای مستحبات، تا می توانی به کار مردم برس، کار مردم را راه بیانداز، اگر قیامت کسی از تو سوال کرد بگو فاضل گفته بود.

 • رئیس مجلس:
  رئیس مجلس:

  خانواده زندانیان یکی از آسیب پذیرترین اقشار جامعه به شمار می روند که باید توجه و حمایتی خاص از این قشر آسیب پذیر جامعه صورت پذیرد.

 • حجت الاسلام پورمحمدی:
  حجت الاسلام پورمحمدی:

  بین جرم و تخلف باید تفاوت قائل شد.

 • علامه جعفری :
  علامه جعفری :

  با زور و اجبار ابوعلی سینا درست نمی شود.

 • سعدی:
  سعدی:

  بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند، چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار

 • شهریار:
  شهریار:

  بجز از علی که گوید به پسر که قاتل من، چو اسیر توست اکنون با اسیر کن مدارا

 • سخن مدیر عامل:
  سخن مدیر عامل:

  حل مشکلات زندانیان و خانواده آنان در کشور نیازمند اجماع ملی است ، زندانی محصول دستگاه قضائی نیست، رسالت بنیاد تغییر و تبدیل مددجو به انسان کار آفرین و خلاق است.

دیدار با شهردار جدید استان اصفهان

محمدی مدیر بنیاد تعاون استان اصفهان به همراه مدیرکل زندان های استان با نوروزی شهردار جدید اصفهان دیدار کردند .

 

 

 

به گزارش روابط عمومی استان اصفهان : محمدی مدیر بنیاد تعاون استان اصفهان به همراه گرجی زاده مدیر کل زندان های استان با نوروزی شهردار جدید شهر اصفهان دیدار کردند.

 

اسداله گرجی زاده در این دیدار با تبریک انتصاب شهردار جدید اصفهان به گزارشی از روند فعالیت هایی که زندان ها می تواند در راستای خدمات رسانی به شهروندان و جامعه داشته باشند پرداخت و گفت : مجموعه بنیاد تعاون زندانیان و انجمن حمایت از زندانیان با خدمات رسانی و ارتباط که طی چند ساله گذشته با شهرداری اصفهان و بسیاری از شهرداری های مناطق داشته توانسته است کمک موثری در راستای ارائه خدمات به شهروندان اصفهانی ارائه نماید.

 

وی در ادامه به تولیدات کارگاه های اشتغال و حرفه آموزی زندان های استان اصفهان نیز اشاره کرد و افزود : خوشبختانه با ظرفیت کارگاه های موجود زمینه تولیدات بسیاری از نیازهای شهرداری ها از جمله وسایل پارکی ، سطل زباله ، کیوسک تلفن و صنایع دستی مورد نیاز تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد که گام موثری در این زمینه برداشته شده است.

 

گرجی زاده در پایان سخنانش به موضوع خروج و انتقال زندان ها به خارج از شهر اشاره کرد و گفت : زندان ها طبق قانون باید به خارج از شهرها انتقال یابد و این موضوع در قانون و اولویت به شهرداری ها واگذار گردیده که امیدواریم با برنامه ریزی و توصیه سرمایه گذاران بخش خصوصی این موضوع در دستور کار قرار گرفته و بزودی زمینه احداث زندان های جدید مهیا شود.

 

در ادامه نیز نوروزی شهردار اصفهان طی سخنانی به سختی کار زندانبانی اشاره کرد و گفت : بنابر تجربیات و اطلاع از وضعیت زندان ها در زمان های مدیریت سابق نسبت به سختی و مشقت کار زندانبانی آگاهی کامل دارم و امیدوارم که با همت و تلاش و کمک همه مسئولین و خیرین در زمینه رفع این مشکلات گام برداریم.

 

شهردار اصفهان بیان کرد : اشتغال زندانی ، او را به بازگشت سالم به جامعه سوق می دهد و وقتی کاری در مدیریت شهری با کمترین هزینه ، کمترین شکایت و با بهترین پیشبرد و افزایش عمل روبروست باید از ظرفیت های آن استفاده کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HSE

امام باقر (سلام الله علیه) : الدُّعاءُ يَرُدُّ القَضاءِ وقَد اُبرِمَ إبراماً. دعا، قضا را گر چه حتمى و قطعى شده باشد بر مى گرداند. میزان الحکمة : ج4 ص 19 ح 576
دما -°C رطوبت -%

صنایع غذایی صنایع دستی منسوجات صنایع چوب کشاورزی دامداری باغداری ساختمان صنایع فلزی آبزیان الکترونیک
آنلاین ستاد15
امروز ستاد433
دیروز ستاد517
این هفته ستاد1457
این ماه ستاد10643
کل ستاد611688
امروز تمام پرتالها 2140 کل تمام پرتالها 6334013

تمامی حقوق این سایت متعلق به بنیاد تعاون زندانیان می باشد / طراحی و پشتیبانی : شرکت مهندسی هماتک