دوشنبه, 01 مهر 1398
 • حضرت علی (علیه السلام)
  حضرت علی (علیه السلام)

  پرداختن به کارهای جزئی انسان را از کارهای اساسی باز می دارد.

   

 • امام صادق (علیه السلام):
  امام صادق (علیه السلام):

  با تقواترین مردم کسانی هستند که از حرام خدا چشم پوشی کنند.

 • امام کاظم(علیه اسلام):
  امام کاظم(علیه اسلام):

  خداوند در زمین بندگانی دارد که برای برآوردن نیازهای مردم می کوشند، اینان ایمنی یافتگان روز قیامتند.

 • امام خمینی (ره):
  امام خمینی (ره):

  من با جرات مدعي هستم كه ملت ايران و توده ميليوني آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله (ص) و كوفه و عراق درعهد اميرالمومنين (ع) و حسين بن علی(ع)          می باشند.

 • مقام معظم رهبری :
  مقام معظم رهبری :

  باید تا آنجا که ممکن است مجازات زندان  به حداقل برسد زیرا زندان یک پدیده نامطلوب است و تبعات گسترده ای برای زندانیان و خانواده آنان دارد.

 • شهید مطهری :
  شهید مطهری :

  انسانی نسبت به دیگر انسانها کاملتر است که دردمندتر و دغدغه بیشتری داشته باشد

   شهید مطهری

 • آیت الله شهید بهشتی :
  آیت الله شهید بهشتی :
  ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت.
 • آیت الله بهجت:
  آیت الله بهجت:

  سپاسگزاری از نعمت، به معنای اطاعت خدا است که موجب افزایش نعمت می شود. کفران نعمت هم به معنای عصیان الهی و موجب عذاب از ناحیۀ او است.

 • آیت الله لنکرانی :
  آیت الله لنکرانی :

  واجبات را انجام بده بجای مستحبات، تا می توانی به کار مردم برس، کار مردم را راه بیانداز، اگر قیامت کسی از تو سوال کرد بگو فاضل گفته بود.

 • رئیس مجلس:
  رئیس مجلس:

  خانواده زندانیان یکی از آسیب پذیرترین اقشار جامعه به شمار می روند که باید توجه و حمایتی خاص از این قشر آسیب پذیر جامعه صورت پذیرد.

 • حجت الاسلام پورمحمدی:
  حجت الاسلام پورمحمدی:

  بین جرم و تخلف باید تفاوت قائل شد.

 • علامه جعفری :
  علامه جعفری :

  با زور و اجبار ابوعلی سینا درست نمی شود.

 • سعدی:
  سعدی:

  بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند، چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار

 • شهریار:
  شهریار:

  بجز از علی که گوید به پسر که قاتل من، چو اسیر توست اکنون با اسیر کن مدارا

 • سخن مدیر عامل:
  سخن مدیر عامل:

  حل مشکلات زندانیان و خانواده آنان در کشور نیازمند اجماع ملی است ، زندانی محصول دستگاه قضائی نیست، رسالت بنیاد تغییر و تبدیل مددجو به انسان کار آفرین و خلاق است.

مصوبه ترک تشریفات

به نام خالق زیبایی هادلایل انجام معاملات
 با بنیاد تعاون زندانیان ، نمایندگی ها ، مجتمع ها و شرکت های تابعهبنیاد تعاون زندانیان با سابقه ای بالغ بر ۶۵ سال از مجموعه های وابسته به قوه قضائیه و مستقیماً زیر نظر ریاست محترم قوه قضائیه به عنوان مجمع فعالیت می نماید .


این بنیاد هیچ گونه سهامدار خصوصی و دولتی ندارد و تمامی منافع آن صرف حرفه آموزی و اشتغال زندانیان ، کمک به امرار معاش خانواده آنان و آزادی زندانیان می شود .


۱۰۰% سهام شرکت های تابعه بنیاد نیز متعلق به بنیاد و دستگاه قضایی ست ، لذا هر گونه درآمد و سود شرکت های تابعه نیز در راستای اهداف اساسنامه بنیاد ، صرف حرفه آموزی و اشتغال جامعه هدف می گردد .


بنیاد تعاون زندانیان و شرکت های تابعه طی ۵ سال گذشته با تامین و تولید برخی نیاز های عمومی و تخصصی قوه قضائیه ، وزارتخانه ها ، سازمان ها ، نهاد ها و نیرو های مسلح  توانسته است :


ضمن سرعت بخشیدن در ارائه خدمات و تولید محصولات به عنوان امانت دار نظام اسلامی ، وارد عمل و اطلاعات و اسرار کشور را محفوظ نگهدارد .


صرفه جویی در هزینه های تامین و تولید کیفی محصولات و خدمات از دیگر دستاوردهای بنیاد تعاون زندانیان و شرکت های تابعه در این مسیر بوده است .


در دسترس بودن ، پاسخ گو بودن و ارائه خدمات پس ازفروش از جمله مزیت های تامین و خرید نیازمندی های عمومی و تخصصی رده های دستگا های اجرایی از بنیاد تعاون زندانیان و شرکت های تابعه به شمار می رود.


شفافیت در ارائه صورت های مالی و گزارشات حسابرسی از دیگر ویژگی های بنیاد و شرکت های تابعه در مقابل ذینفعان و دستگاه های نظارتی ست .
پرداخت بموقع تعهدات مالی به ذینفعان ( کارکنان ، کارگران ، تأمین اجتماعی و سازمان امور مالیاتی ) ، از نقاط مثبت بنیاد و شرکت های تابعه در اجرای قراردادها و انجام سفارشات طرف های تجاری می باشد .                                                                                                                         بنیاد تعاون زندانیان

تصویر مصوبه هیات وزیران (وقت ۱۳۲۹/۶/۱۸) در خصوص ترک تشریفات برای فعالیت های بنیاد تعاون زندانیان


هیئت وزیران در جلسه ۲۹/۶/۱۸ بنابر پیشنهاد وزارت دارائی تصویب نمود.

که کارخانجات زندان شهربانی از نظر انجام معاملات مانند یک بنگاه دولتی محسوب و کالاهای مورد احتیاج شهربانی و سایر موسسات دولتی آنچه که ممکن باشد بدون تشریفات مناقصه از کارخانجات زندان خریداری شود.

"امضاء دوازده نفر از وزرای وقت "

 

 

 

 


 

 

HSE

حضرت محمد صلى الله عليه و آله و سلّم : إنَّ العبدَ لَيَرفَعُ يَدَهُ إلى اللّه ومَطعَمُهُ حَرامٌ ، فكيفَ يُستَجابُ لَهُ وهذا حالُهُ ؟! همانا بنده دستش را (براى دعا) به درگاه خدا بالا مىبرد در حالى كه خوراكش حرام است ؛ با چنين حالى ، چگونه دعايش مستجاب شود ؟. إرشاد القلوب : 149 منتخب ميزان الحكمة : 196
دما -°C رطوبت -%

صنایع غذایی صنایع دستی منسوجات صنایع چوب کشاورزی دامداری باغداری ساختمان صنایع فلزی آبزیان الکترونیک
آنلاین ستاد27
امروز ستاد280
دیروز ستاد469
این هفته ستاد1093
این ماه ستاد280
کل ستاد743225
امروز تمام پرتالها 3067 کل تمام پرتالها 7355041

تمامی حقوق این سایت متعلق به بنیاد تعاون زندانیان می باشد / طراحی و پشتیبانی : شرکت مهندسی هماتک