پنج شنبه, 09 تیر 1401
 • حضرت علی (علیه السلام)
  حضرت علی (علیه السلام)

  پرداختن به کارهای جزئی انسان را از کارهای اساسی باز می دارد.

   

 • امام صادق (علیه السلام):
  امام صادق (علیه السلام):

  با تقواترین مردم کسانی هستند که از حرام خدا چشم پوشی کنند.

 • امام کاظم(علیه اسلام):
  امام کاظم(علیه اسلام):

  خداوند در زمین بندگانی دارد که برای برآوردن نیازهای مردم می کوشند، اینان ایمنی یافتگان روز قیامتند.

 • مقام معظم رهبری :
  مقام معظم رهبری :

  باید تا آنجا که ممکن است مجازات زندان  به حداقل برسد زیرا زندان یک پدیده نامطلوب است و تبعات گسترده ای برای زندانیان و خانواده آنان دارد.

 • امام خمینی (ره):
  امام خمینی (ره):

  من با جرات مدعي هستم كه ملت ايران و توده ميليوني آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله (ص) و كوفه و عراق درعهد اميرالمومنين (ع) و حسين بن علی(ع)          می باشند.

 • شهید مطهری :
  شهید مطهری :

  انسانی نسبت به دیگر انسانها کاملتر است که دردمندتر و دغدغه بیشتری داشته باشد

   شهید مطهری

 • آیت الله شهید بهشتی :
  آیت الله شهید بهشتی :
  ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت.
 • آیت الله بهجت:
  آیت الله بهجت:

  سپاسگزاری از نعمت، به معنای اطاعت خدا است که موجب افزایش نعمت می شود. کفران نعمت هم به معنای عصیان الهی و موجب عذاب از ناحیۀ او است.

 • آیت الله لنکرانی :
  آیت الله لنکرانی :

  واجبات را انجام بده بجای مستحبات، تا می توانی به کار مردم برس، کار مردم را راه بیانداز، اگر قیامت کسی از تو سوال کرد بگو فاضل گفته بود.

 • علامه جعفری :
  علامه جعفری :

  با زور و اجبار ابوعلی سینا درست نمی شود.

 • سعدی:
  سعدی:

  بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند، چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار

 • شهریار:
  شهریار:

  بجز از علی که گوید به پسر که قاتل من، چو اسیر توست اکنون با اسیر کن مدارا

 • سخن مدیر عامل:
  سخن مدیر عامل:

  حل مشکلات زندانیان و خانواده آنان در کشور نیازمند اجماع ملی است ، زندانی محصول دستگاه قضائی نیست، رسالت بنیاد تغییر و تبدیل مددجو به انسان کار آفرین و خلاق است.

جلسه بررسی و تبیین راهکارهای توسعه همکاری بنیاد با سازمان زندان‌ ها

به گزارش " پایگاه خبری بنیاد " : در ابتدا این نشست دکتر محمدی ریاست سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور ضمن تبریک مجدد انتصاب رحیم مطهرنژاد به سمت مدیر عاملی بنیاد تعاون زندانیان ، رویکرد کلان مدیریتی سازمان را در دوره جدید و مدیریت علمی سازمان را بیان و در همین راستا گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه های اشتغال ، فناوری اطلاعات و مراقبت الکترونیکی را ارائه نمودند .

 

بهره‌ برداری از ظرفیت های مشترک در راستای کاهش آسیب‌ های اجتماعی ناشی از زندان برای زندانیان و خانواده‌ های آنان در پلتفرم اشتغال ،  توسعه خدمات مراقبت الکترونیکی زندانیان ، استفاده بهینه از ظرفیت ارائه تسهیلات قرض‌الحسنه به کارآفرینان ، معافیت های مالیاتی در نظر گرفته شده برای کارآفرینان فعال در حوزه اشتغال زندانیان از دیگر موضوعات مورد اشاره ریاست سازمان زندان‌ ها در جلسه یاد شده بود.

 

اجرای برنامه زندان تحولی در استان گیلان با همکاری معاونت راهبردی قوه قضاییه و ابلاغ طرح یک زندان تحولی در هر استان با هدف توسعه اشتغال زندانیان نیز در این نشست مورد بررسی قرار گرفت.

 

در ادامه رحیم مطهرنژاد مدیر عامل بنیاد ضمن قدردانی از حمایت‌ های سازمان زندان ها از توسعه‌ اشتغال به عنوان مأموریت اصلی بنیاد ، بخش‌های مرتبط از بیانیه دوره جدید بنیاد را تبیین نمودند.

 

وی همکاری سازمان زندان‌ ها با بنیاد در مسیر اصلاح فرآیندهای خدمات پرداخت الکترونیکی زندانیان کشور ، متمرکز نمودن موضوع اشتغال زندانیان و تأمین خدمات رفاهی زندانیان ( کالاهای فروشگاهی و خدمات رفاهی ) را از خواسته‌ های با اهمیت بنیاد از سازمان زندان‌ ها اعلام داشتند.

 

همچنین با عنایت به اقدامات صورت گرفته در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات توسط شرکت توسعه خدمات الکترونیک حامی عدالت ، پیگیری موضوعات مرتبط با تولید و توسعه پابندهای الکترونیکی ، اجرای طرح آزمایشی زندان دیجیتال با استفاده از ظرفیت های ایجاد شده در این شرکت ، از دیگر خواسته های مدیر عامل بنیاد از رئیس سازمان زندان‌ ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور بود.

 

 

 

 

  


 

 

امام علی علیه السلام: مَنْ غاظَكَ بِقُبْحِ السَّفَهِ عَلَيْكَ، فَغِظْهُ بِحُسْنِ الْحِلْمِ عَنْهُ هر كس با زشتىِ سبكسرى تو را خشمگين كرد تو با زيبايى بردبارى او را به خشم آور غررالحكم / حدیث 8620
دما -°C رطوبت -%

صنایع غذایی صنایع دستی منسوجات صنایع چوب کشاورزی دامداری باغداری ساختمان صنایع فلزی آبزیان الکترونیک
آنلاین ستاد7
امروز ستاد52
دیروز ستاد402
این هفته ستاد2079
این ماه ستاد3053
کل ستاد1093920
امروز تمام پرتالها 0 کل تمام پرتالها 0

تمامی حقوق این سایت متعلق به بنیاد تعاون زندانیان می باشد / طراحی و پشتیبانی : شرکت مهندسی هماتک