پنج شنبه, 09 تیر 1401
 • حضرت علی (علیه السلام)
  حضرت علی (علیه السلام)

  پرداختن به کارهای جزئی انسان را از کارهای اساسی باز می دارد.

   

 • امام صادق (علیه السلام):
  امام صادق (علیه السلام):

  با تقواترین مردم کسانی هستند که از حرام خدا چشم پوشی کنند.

 • امام کاظم(علیه اسلام):
  امام کاظم(علیه اسلام):

  خداوند در زمین بندگانی دارد که برای برآوردن نیازهای مردم می کوشند، اینان ایمنی یافتگان روز قیامتند.

 • مقام معظم رهبری :
  مقام معظم رهبری :

  باید تا آنجا که ممکن است مجازات زندان  به حداقل برسد زیرا زندان یک پدیده نامطلوب است و تبعات گسترده ای برای زندانیان و خانواده آنان دارد.

 • امام خمینی (ره):
  امام خمینی (ره):

  من با جرات مدعي هستم كه ملت ايران و توده ميليوني آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله (ص) و كوفه و عراق درعهد اميرالمومنين (ع) و حسين بن علی(ع)          می باشند.

 • شهید مطهری :
  شهید مطهری :

  انسانی نسبت به دیگر انسانها کاملتر است که دردمندتر و دغدغه بیشتری داشته باشد

   شهید مطهری

 • آیت الله شهید بهشتی :
  آیت الله شهید بهشتی :
  ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت.
 • آیت الله بهجت:
  آیت الله بهجت:

  سپاسگزاری از نعمت، به معنای اطاعت خدا است که موجب افزایش نعمت می شود. کفران نعمت هم به معنای عصیان الهی و موجب عذاب از ناحیۀ او است.

 • آیت الله لنکرانی :
  آیت الله لنکرانی :

  واجبات را انجام بده بجای مستحبات، تا می توانی به کار مردم برس، کار مردم را راه بیانداز، اگر قیامت کسی از تو سوال کرد بگو فاضل گفته بود.

 • علامه جعفری :
  علامه جعفری :

  با زور و اجبار ابوعلی سینا درست نمی شود.

 • سعدی:
  سعدی:

  بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند، چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار

 • شهریار:
  شهریار:

  بجز از علی که گوید به پسر که قاتل من، چو اسیر توست اکنون با اسیر کن مدارا

 • سخن مدیر عامل:
  سخن مدیر عامل:

  حل مشکلات زندانیان و خانواده آنان در کشور نیازمند اجماع ملی است ، زندانی محصول دستگاه قضائی نیست، رسالت بنیاد تغییر و تبدیل مددجو به انسان کار آفرین و خلاق است.

مراسم تودیع و معارفه مدیر بنیاد تعاون استان سیستان و بلوچستان

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیر نمایندگی بنیاد تعاون استان سیستان و بلوچستان


 

به گزارش روابط عمومی زندان های استان سیستان و بلوچستان : طی حکمی از سوی رحیم مطهرنژاد مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان ، محمدرضا آبشناس به عنوان مدیر نمایندگی بنیاد تعاون استان سیستان و بلوچستان معرفی و از زحمات سید مسعود طباطبایی مدیر سابق نمایندگی تقدیر شد .

 

این مراسم با حضور رضا نوید معاون سرمایه های انسانی بنیاد تعاون زندانیان ، حمیدرضا سانگرد مدیر حسابرسی داخلی و ارزیابی عملکرد بنیاد ، محمد حسین خسروی مدیر کل زندان های استان سیستان و بلوچستان و مسئولین دایره ستادی اداره کل زندان های استان در محل سالن کنفرانس اداره کل برگزار گردید .

 

خسروی مدیر کل زندان های استان سیستان و بلوچستان با تبریک فرا رسیدن هفته قوه قضائیه و گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و هفتاد و دو تن از یاران ایشان در حادثه هفتم تیرماه ۱۳۶۰ ، از زحمات سید مسعود طباطبایی مدیر سابق نمایندگی بنیاد تعاون استان تشکر نمود و افزود : در زمان تصدی ایشان خدماتی ارائه شده که قابل تقدیر است .

 

جابجایی در سطوح مختلف اداری و مدیریتی با هدف شکوفایی ، ایجاد انگیزه ، افزایش بهره وری و استفاده از ظرفیت های نیروهای کاربردی مدیریتی در بدنه سازمان است .

 

وی در ادامه با اشاره به شعار سال و اولویت های ترسیمی ریاست سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور تصریح کرد : بحث اشتغال و حرفه آموزی زندانیان از مهمترین  دغدغه ها و اهداف برنامه ریزی شده در سازمان می باشد .

 

خسروی خاطر نشان کرد : علیرغم داشتن شهرک های صنعتی متأسفانه درصد بالایی از کارگاه ها و کارخانجات تعطیل و غیر فعال هستند و اندک کارگاه های فعال با کمترین نیرو فعالیت می کنند  .

 

رضا نوید معاون سرمایه های انسانی بنیاد تعاون زندانیان ، هدف اصلی و سیاست ها در بازده های زمانی مختلف در راستای اهداف عالی و برابر تصمیمات اتخاذ شده از سوی هیأت مدیره برنامه ریزی می گردد و با هم افزایی فی ما بین سازمان زندان ها و بنیاد تعاون زمینه تحقق توسعه اشتغال زندانیان را در پی خواهد داشت .

 

برنامه ریزی با هدف یادگیری و حرفه آموزی زندانیان در ایام حبس بسترساز اتفاقاتی موثر در مسیر زندگی فرد زندانی آزاده شده است .

 

اکنون با توجه به وضعیت اقتصادی جامعه و سختی معیشت مردم این راهبرد کمک بسزایی خواهد کرد تا زندانی پس از آزادی با داشتن مهارت و حرفه ، بتواند اشتغال حتی با درآمد کم برای خودش فراهم سازد .

 

البته با تعاملات فی ما بین زندان ها و بنگاه های بزرگ اقتصادی و سازمان ها می توان در زمینه اشتغال زندانیان گام های موثری برداشت .

 

در پایان نیز احکام و لوح تقدیر تقدیم حضور مدیران سابق و جدید نمایندگی گردید .

 

 

 

 

  


 

 

امام علی علیه السلام: مَنْ غاظَكَ بِقُبْحِ السَّفَهِ عَلَيْكَ، فَغِظْهُ بِحُسْنِ الْحِلْمِ عَنْهُ هر كس با زشتىِ سبكسرى تو را خشمگين كرد تو با زيبايى بردبارى او را به خشم آور غررالحكم / حدیث 8620
دما -°C رطوبت -%

صنایع غذایی صنایع دستی منسوجات صنایع چوب کشاورزی دامداری باغداری ساختمان صنایع فلزی آبزیان الکترونیک
آنلاین ستاد4
امروز ستاد63
دیروز ستاد402
این هفته ستاد2090
این ماه ستاد3064
کل ستاد1093931
امروز تمام پرتالها 0 کل تمام پرتالها 0

تمامی حقوق این سایت متعلق به بنیاد تعاون زندانیان می باشد / طراحی و پشتیبانی : شرکت مهندسی هماتک