سه شنبه, 11 آذر 1399
 • حضرت علی (علیه السلام)
  حضرت علی (علیه السلام)

  پرداختن به کارهای جزئی انسان را از کارهای اساسی باز می دارد.

   

 • امام صادق (علیه السلام):
  امام صادق (علیه السلام):

  با تقواترین مردم کسانی هستند که از حرام خدا چشم پوشی کنند.

 • امام کاظم(علیه اسلام):
  امام کاظم(علیه اسلام):

  خداوند در زمین بندگانی دارد که برای برآوردن نیازهای مردم می کوشند، اینان ایمنی یافتگان روز قیامتند.

 • امام خمینی (ره):
  امام خمینی (ره):

  من با جرات مدعي هستم كه ملت ايران و توده ميليوني آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله (ص) و كوفه و عراق درعهد اميرالمومنين (ع) و حسين بن علی(ع)          می باشند.

 • مقام معظم رهبری :
  مقام معظم رهبری :

  باید تا آنجا که ممکن است مجازات زندان  به حداقل برسد زیرا زندان یک پدیده نامطلوب است و تبعات گسترده ای برای زندانیان و خانواده آنان دارد.

 • شهید مطهری :
  شهید مطهری :

  انسانی نسبت به دیگر انسانها کاملتر است که دردمندتر و دغدغه بیشتری داشته باشد

   شهید مطهری

 • آیت الله شهید بهشتی :
  آیت الله شهید بهشتی :
  ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت.
 • آیت الله بهجت:
  آیت الله بهجت:

  سپاسگزاری از نعمت، به معنای اطاعت خدا است که موجب افزایش نعمت می شود. کفران نعمت هم به معنای عصیان الهی و موجب عذاب از ناحیۀ او است.

 • آیت الله لنکرانی :
  آیت الله لنکرانی :

  واجبات را انجام بده بجای مستحبات، تا می توانی به کار مردم برس، کار مردم را راه بیانداز، اگر قیامت کسی از تو سوال کرد بگو فاضل گفته بود.

 • علامه جعفری :
  علامه جعفری :

  با زور و اجبار ابوعلی سینا درست نمی شود.

 • سعدی:
  سعدی:

  بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند، چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار

 • شهریار:
  شهریار:

  بجز از علی که گوید به پسر که قاتل من، چو اسیر توست اکنون با اسیر کن مدارا

افتتاح کارگاه تولید قطعات بتنی در نمایندگی بنیاد تعاون استان چهار محال و بختیاری

به گزارش روابط عمومی استان چهار محال و بختیاری : آیین افتتاح کارگاه قطعات بتنی بنیاد تعاون زندانیان استان چهار محال و بختیاری با حضور حیدری مدیر کل و رئیس هیأت اجرایی نمایندگی ، صالحی معاون دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهرکرد و قاضی ناظر زندان ، بلانیان رئیس شعبه اول دادگاه انقلاب ، معاونین اداره کل ، رؤسای زندان ها ، مسئولین اشتغال اداره کل و امیرخانی مدیر نمایندگی برگزار گردید.

 

این کارگاه که در راستای میل به اهداف و منویات مقام معظم رهبری و در جهت تحقق بخشیدن به شعار سال « جهش تولید » و با هدف ایجاد اشتغال ، حرفه آموزی و کمک به معیشت مددجویان و خانواده اًنان در فضایی به مساحت ۳۰۰۰ متر مربع احداث گردید ، در گام نخست زمینه اشتغال ۱۰ نفر مددجو را فراهم آورده است.

 

در این مراسم امیرخانی مدیر نمایندگی از تلاش کلیه پرسنل علی الخصوص حیدری مسئول تولید و اجرائی نمایندگی تقدیر و تشکر نمود و ابراز کرد : از آنجاییکه اشتغال به عنوان یکی از مهمترین شاخص ها در تربیت و اصلاح رفتار زندانیان می باشد ، موضوع اشتغال و حرفه آموزی زندانیان را به دقت و با جدیت پیگیری نموده و امروز گامی رو به جلو در مسیر ایجاد اشتغال پایدار، برای این قشر از جامعه برداشته شد .

 

امید است با توکل به خدا و با تلاش جهادی پرسنل نمایندگی ، بزودی فازهای جدید این کارگاه افتتاح گردد و شاهد تحولی چشمگیر در این حوزه باشیم.

 

وی در پایان از رئیس هیأت اجرائی که همواره در مسیر تحقق اهداف نمایندگی همکاری همه جانبه و با ارائه رهنمودها نقش بسزا و سازنده ای داشته اند ، همچنین مسئولین دستگاه قضا تقدیر و تشکر نمود .

 

در حاشیه این مراسم حیدری مسئول تولید وا جرائی نمایندگی اعلام کرد : پیش بینی ها و کارشناسی لازم درخصوص توسعه این کارگاه به عمل آمده و در آینده‌ ای نزدیک نسبت به افتتاح و افزایش فازهای این کارگاه و رونمایی از خط  تولیدات جدید این کارگاه اقدام خواهد شد.

 

وی در ادامه افزود رایزنی های لازم  با نهاد ها و ارکان های مختلف در جهت اطلاع از نحوه پذیرش سفارش و عقد قرارداد انجام گردیده و بزودی آدرس صفحات شبکه های اجتماعی و در جهت اطلاع رسانی دقیق تر فعالیت ها اطلاع رسانی خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

امام زمان حضرت مهدي -عجل الله تعالی فرجه الشریف- فرمودند: إِنّا غَیْرُ مُهْمِلینَ لِمُراعاتِكُمْ، وَلا ناسینَ لِذَكْرِكُمْ، وَلَوْلا ذلِكَ لَنَزَلَ بِكُمُ الَّلأْواءُ وَاصْطَلَمَكُمُ الاَْعْداءُ ... ما در رسیدگى و سرپرستى شما كوتاهى و اهمال نكرده و یاد شما را از خاطر نبرده ایم كه اگر جز این بود، دشوارى ها و مصیبت ها بر شما فرود مى آمد و دشمنان، شما را ریشه كن مى نمودند ... احتجاج، ج2، ص323
دما -°C رطوبت -%

صنایع غذایی صنایع دستی منسوجات صنایع چوب کشاورزی دامداری باغداری ساختمان صنایع فلزی آبزیان الکترونیک
آنلاین ستاد19
امروز ستاد156
دیروز ستاد388
این هفته ستاد1298
این ماه ستاد3715
کل ستاد928158
امروز تمام پرتالها 4842 کل تمام پرتالها 10651716

تمامی حقوق این سایت متعلق به بنیاد تعاون زندانیان می باشد / طراحی و پشتیبانی : شرکت مهندسی هماتک