سه شنبه, 06 آبان 1399
 • حضرت علی (علیه السلام)
  حضرت علی (علیه السلام)

  پرداختن به کارهای جزئی انسان را از کارهای اساسی باز می دارد.

   

 • امام صادق (علیه السلام):
  امام صادق (علیه السلام):

  با تقواترین مردم کسانی هستند که از حرام خدا چشم پوشی کنند.

 • امام کاظم(علیه اسلام):
  امام کاظم(علیه اسلام):

  خداوند در زمین بندگانی دارد که برای برآوردن نیازهای مردم می کوشند، اینان ایمنی یافتگان روز قیامتند.

 • امام خمینی (ره):
  امام خمینی (ره):

  من با جرات مدعي هستم كه ملت ايران و توده ميليوني آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله (ص) و كوفه و عراق درعهد اميرالمومنين (ع) و حسين بن علی(ع)          می باشند.

 • مقام معظم رهبری :
  مقام معظم رهبری :

  باید تا آنجا که ممکن است مجازات زندان  به حداقل برسد زیرا زندان یک پدیده نامطلوب است و تبعات گسترده ای برای زندانیان و خانواده آنان دارد.

 • شهید مطهری :
  شهید مطهری :

  انسانی نسبت به دیگر انسانها کاملتر است که دردمندتر و دغدغه بیشتری داشته باشد

   شهید مطهری

 • آیت الله شهید بهشتی :
  آیت الله شهید بهشتی :
  ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت.
 • آیت الله بهجت:
  آیت الله بهجت:

  سپاسگزاری از نعمت، به معنای اطاعت خدا است که موجب افزایش نعمت می شود. کفران نعمت هم به معنای عصیان الهی و موجب عذاب از ناحیۀ او است.

 • آیت الله لنکرانی :
  آیت الله لنکرانی :

  واجبات را انجام بده بجای مستحبات، تا می توانی به کار مردم برس، کار مردم را راه بیانداز، اگر قیامت کسی از تو سوال کرد بگو فاضل گفته بود.

 • علامه جعفری :
  علامه جعفری :

  با زور و اجبار ابوعلی سینا درست نمی شود.

 • سعدی:
  سعدی:

  بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند، چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار

 • شهریار:
  شهریار:

  بجز از علی که گوید به پسر که قاتل من، چو اسیر توست اکنون با اسیر کن مدارا

مراسم تودیع و معارفه مدیر نمایندگی بنیاد تعاون استان خراسان رضوی

 

به گزارش روابط عمومی استان خراسان رضوی : آیین تکریم و معارفه مدیر نمایندگی بنیاد تعاون زندانیان استان خراسان رضوی ، سید جلال خوابنما و رضا پوستچی در محل سالن همایش اداره کل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان برگزار گردید .

 

در این مراسم ابتدا جانفدا سرپرست زندان های استان خراسان رضوی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات صادقانه و خالصانه خوابنما و دستاوردهای ایشان در مدت این چند سال و افزایش اشتغال مولد و ایجاد کارگاه های متعدد ، بر اهمیت موضوع اشتعال و تأمین معیشت مددجویان تأکید و از اشتغال به عنوان پایه و اساس اقدامات تربیتی یاد کرده و نقش بنیاد را در توسعه حداکثری اشتغال برای رسیدن به اهداف تعیین شده حائز اهمیت عنوان کرد.

 

در ادامه نوید برق معاون منابع انسانی بنیاد تعاون زندانیان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات خوابنما ، لوح مربوطه را قرائت کرده و از اقدامات انجام شده در طول این مدت قدرانی نمود.

 

سپس سید جلال خوابنما با ارائه گزارشی کوتاه از فعالیت های محوری و بنیادی صورت پذیرفته ، ضمن تأکید بر نقش حساس و با همیت مدیران دستگاه ها ، بر لزوم مدیریت صادقانه ، خالصانه و تعهد تأکید و  از تمامی همکاران ، معاونین و روسای زندان ها از همکاری و تلاش آنان قدرانی نمود.

 

رضا پوستچی نیز از مدیران با سابقه و صاحب نام در حوزه مدیریت زندان ها در چندین استان کشور ، ضمن تشکر از دستاوردهای مدیریت قبلی تحول و تغییر را امری اجتناب ناپدیر برای رسیدن به اهداف تعیین شده دانست و بر لزوم  انجام امورکارها بصورت علمی تأکید نمود.

 

در پایان مراسم ، با تقدیم لوح تقدیر و هدایا از طرف مدیران نمایندگی های استان خراسان شمالی و جنوبی ، سرپرست زندان های استان و روسای زندان های چناران ، مشهد و تربت حیدریه و همکاران و پرسنل بنیاد استان از زحمات بی شائبه خوابنما تشکر و قدرانی بعمل آمد.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

امام رضا (سلام الله علیه) : ما زارَني أحَدٌ مِن أولِيائي عارِفاً بِحَقّي إلّا شُفِّعتُ فيهِ يَومَ القِيامَةِ. هيچ يك از دوستانم مرا با شناختِ حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود. وسائل الشيعة - ج 10 - ص 434. میزان الحکمة : ج5- ص125- ح8175
دما -°C رطوبت -%

صنایع غذایی صنایع دستی منسوجات صنایع چوب کشاورزی دامداری باغداری ساختمان صنایع فلزی آبزیان الکترونیک
آنلاین ستاد18
امروز ستاد119
دیروز ستاد428
این هفته ستاد1194
این ماه ستاد1708
کل ستاد916157
امروز تمام پرتالها 4616 کل تمام پرتالها 10287093

تمامی حقوق این سایت متعلق به بنیاد تعاون زندانیان می باشد / طراحی و پشتیبانی : شرکت مهندسی هماتک