سه شنبه, 08 مهر 1399
 • حضرت علی (علیه السلام)
  حضرت علی (علیه السلام)

  پرداختن به کارهای جزئی انسان را از کارهای اساسی باز می دارد.

   

 • امام صادق (علیه السلام):
  امام صادق (علیه السلام):

  با تقواترین مردم کسانی هستند که از حرام خدا چشم پوشی کنند.

 • امام کاظم(علیه اسلام):
  امام کاظم(علیه اسلام):

  خداوند در زمین بندگانی دارد که برای برآوردن نیازهای مردم می کوشند، اینان ایمنی یافتگان روز قیامتند.

 • امام خمینی (ره):
  امام خمینی (ره):

  من با جرات مدعي هستم كه ملت ايران و توده ميليوني آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله (ص) و كوفه و عراق درعهد اميرالمومنين (ع) و حسين بن علی(ع)          می باشند.

 • مقام معظم رهبری :
  مقام معظم رهبری :

  باید تا آنجا که ممکن است مجازات زندان  به حداقل برسد زیرا زندان یک پدیده نامطلوب است و تبعات گسترده ای برای زندانیان و خانواده آنان دارد.

 • شهید مطهری :
  شهید مطهری :

  انسانی نسبت به دیگر انسانها کاملتر است که دردمندتر و دغدغه بیشتری داشته باشد

   شهید مطهری

 • آیت الله شهید بهشتی :
  آیت الله شهید بهشتی :
  ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت.
 • آیت الله بهجت:
  آیت الله بهجت:

  سپاسگزاری از نعمت، به معنای اطاعت خدا است که موجب افزایش نعمت می شود. کفران نعمت هم به معنای عصیان الهی و موجب عذاب از ناحیۀ او است.

 • آیت الله لنکرانی :
  آیت الله لنکرانی :

  واجبات را انجام بده بجای مستحبات، تا می توانی به کار مردم برس، کار مردم را راه بیانداز، اگر قیامت کسی از تو سوال کرد بگو فاضل گفته بود.

 • علامه جعفری :
  علامه جعفری :

  با زور و اجبار ابوعلی سینا درست نمی شود.

 • سعدی:
  سعدی:

  بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند، چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار

 • شهریار:
  شهریار:

  بجز از علی که گوید به پسر که قاتل من، چو اسیر توست اکنون با اسیر کن مدارا

تأکید مدیر کل زندان های استان خراسان شمالی بر آموزش های مهارتی و حرفه آموزی زندانیان

به گزارش روابط عمومی استان خراسان شمالی : مجتبی محمدی مدیر کل زندان های استان خراسان شمالی بر گسترش آموزش های مهارتی و حرفه آموزی زندانیان استان تأکید کرد .

 

وی درنشست سرپرست نمایندگی بنیاد تعاون زندانیان استان و کارکنان نمایندگی افزایش اشتغال ، اعزام نیروی کار و درآمدزایی را امری ضروری خواند و افزود : همواره بابت عملکرد همکاران به صورت ماهانه بررسی و تلاش در راستای سطح فعالیت ها تقویت شود .

 

مدیر کل زندان های استان خراسان شمالی با بیان اینکه به نظارت و ارزیابی عملکرد بنیاد تعاون در شهرستان ها بیش از پیش توجه شود اظهار داشت : البته باید از شهرستان هایی که در پایان سال فعالیت های خوبی را رقم زده اند ، تقدیر و تشویق شوند .

 

وی گفت : لازم است تا باتوجه به تجربیات خوب بنیاد در طرح های اشتغال زایی و حرفه آموزی ، بررسی شود که کدام طرح ها بیشتر مورد احتیاج بوده و درآمدزایی دارد و بعد در همان زمینه تلاش شود.

 

محمدی رایزنی با دستگاه های مختلف از جمله شهرداری ها ، اتاق بازرگانی ، جهاد کشاورزی را در خصوص استفاده از ظرفیت های موجود بنیاد تعاون زندانیان در اعزام بکارها را هم مهم خواند و ادامه داد: استفاده از آب غیرشرب شیروان در جهت آبیاری زمین های زراعی متعلق به بنیاد ، تأمین آذوقه دام ها در زمان مناسب ، پیگیری برای دستمزد مددجویان از کشتارگاه ها و بهره گیری از ظرفیت کارآفرینان در طرح ها از جمله واحد سفال مورد توجه قرارگیرد.

 

وی ظرفیت های بنیاد تعاون زندانیان استان خراسان شمالی در حوزه تولیدات صنایع دستی را هم برشمرد و یادآور شد : ضرورت دارد تا تولیدات صنایع دستی چرم و خیاطی توسط بنیاد کنترل تا بتوان این تولیدات را دربازار به بهترین شکل ممکن عرضه و به فروش رساند .

 

محمدی همچنین رفع مشکلات موجود در کارگاه ها با بررسی دلایل آن را با هدف گسترش فعالیت ها را خواستار شد .

 

وی بازدید مستمر و منظم از کارگاه های  تحت نظر بنیاد را مهم ارزیابی کرد و افزود : با تلاش ، برنامه ریزی دقیق و پیگیری اهداف می توان درآمدهای بنیاد را افزایش داد .

 

مدیر کل زندان های استان خراسان شمالی با قدر دانی از فعالیت های انجام شده در بنیاد ، نسبت به هر گونه همکاری در راستای رفع مشکلات در کارگاه های حرفه آموزی و اشتغال زندانیان با ارائه گزارش های لازم ، اعلام آمادگی کرد. 

 

سرپرست نمایندگی استان خراسان شمالی هم در این نشست به برنامه های بنیاد در سال جاری پرداخت و گفت : تولید کاکتوس ، پرورش قارچ دکمه ای  و همچنین پرورش پیله کرم ابریشم در دستور کار بنیاد قرار دارد.

 

سید محمد حسینی اضافه کرد : پیگیری برای کارگاه های زیر پوشش از جمله آشپزخانه اسفراین ، مشخص کردن محدوده زمین های متعلق در اسفراین ، احداث گلخانه درشهرستان ها از دیگر برنامه های بنیاد تعاون خراسان شمالی طی امسال است .

 

 

 

 

 

 


 

 

امام صادق علیه السلام : مَن ساءَ خُلُقُهُ عَذَّبَ نَفسَهُ؛ هر كه بد اخلاق باشد، خود را شكنجه دهد. گزیده تحف العقول، ح196
دما -°C رطوبت -%

صنایع غذایی صنایع دستی منسوجات صنایع چوب کشاورزی دامداری باغداری ساختمان صنایع فلزی آبزیان الکترونیک
آنلاین ستاد8
امروز ستاد8
دیروز ستاد354
این هفته ستاد1135
این ماه ستاد2339
کل ستاد906813
امروز تمام پرتالها 238 کل تمام پرتالها 9994950

تمامی حقوق این سایت متعلق به بنیاد تعاون زندانیان می باشد / طراحی و پشتیبانی : شرکت مهندسی هماتک