یکشنبه, 04 اسفند 1398
 • حضرت علی (علیه السلام)
  حضرت علی (علیه السلام)

  پرداختن به کارهای جزئی انسان را از کارهای اساسی باز می دارد.

   

 • امام صادق (علیه السلام):
  امام صادق (علیه السلام):

  با تقواترین مردم کسانی هستند که از حرام خدا چشم پوشی کنند.

 • امام کاظم(علیه اسلام):
  امام کاظم(علیه اسلام):

  خداوند در زمین بندگانی دارد که برای برآوردن نیازهای مردم می کوشند، اینان ایمنی یافتگان روز قیامتند.

 • امام خمینی (ره):
  امام خمینی (ره):

  من با جرات مدعي هستم كه ملت ايران و توده ميليوني آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله (ص) و كوفه و عراق درعهد اميرالمومنين (ع) و حسين بن علی(ع)          می باشند.

 • مقام معظم رهبری :
  مقام معظم رهبری :

  باید تا آنجا که ممکن است مجازات زندان  به حداقل برسد زیرا زندان یک پدیده نامطلوب است و تبعات گسترده ای برای زندانیان و خانواده آنان دارد.

 • شهید مطهری :
  شهید مطهری :

  انسانی نسبت به دیگر انسانها کاملتر است که دردمندتر و دغدغه بیشتری داشته باشد

   شهید مطهری

 • آیت الله شهید بهشتی :
  آیت الله شهید بهشتی :
  ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت.
 • آیت الله بهجت:
  آیت الله بهجت:

  سپاسگزاری از نعمت، به معنای اطاعت خدا است که موجب افزایش نعمت می شود. کفران نعمت هم به معنای عصیان الهی و موجب عذاب از ناحیۀ او است.

 • آیت الله لنکرانی :
  آیت الله لنکرانی :

  واجبات را انجام بده بجای مستحبات، تا می توانی به کار مردم برس، کار مردم را راه بیانداز، اگر قیامت کسی از تو سوال کرد بگو فاضل گفته بود.

 • رئیس مجلس:
  رئیس مجلس:

  خانواده زندانیان یکی از آسیب پذیرترین اقشار جامعه به شمار می روند که باید توجه و حمایتی خاص از این قشر آسیب پذیر جامعه صورت پذیرد.

 • علامه جعفری :
  علامه جعفری :

  با زور و اجبار ابوعلی سینا درست نمی شود.

 • سعدی:
  سعدی:

  بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند، چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار

 • شهریار:
  شهریار:

  بجز از علی که گوید به پسر که قاتل من، چو اسیر توست اکنون با اسیر کن مدارا

 • سخن مدیر عامل:
  سخن مدیر عامل:

  حل مشکلات زندانیان و خانواده آنان در کشور نیازمند اجماع ملی است ، زندانی محصول دستگاه قضائی نیست، رسالت بنیاد تغییر و تبدیل مددجو به انسان کار آفرین و خلاق است.

برگزاری مراسم تودیع و معارفه سرپرست بنیاد تعاون استان کهگیلویه و بویر احمد

طی حکمی از سوی مدیر عامل بنیاد تعاون ، هدایت الله بازگیر به عنوان سرپرست جدید نمایندگی استان کهگیلویه و بویر احمد منصوب گردید .
 

به گزارش روابط عمومی استان کهگیلویه وبویراحمد : آئین تودیع و معارفه سرپرست نمایندگی بنیاد تعاون زندانیان استان کهگیلویه و بویر احمد با حضور رضا نوید برق معاون منابع انسانی ستاد مرکزی بنیاد تعاون ، علی سعیدی مدیر امور مدیران بنیاد ، اسماعیل جمیاری مدیر کل زندان ها و رئیس هیأت اجرایی بنیاد تعاون استان برگزار شد.

 

در ابتدای این مراسم مدیر کل زندان های استان گفت : لازم است تا مسئولین زندان ها و بنیاد تعاون با دوستی ، مودت و تعامل در ایجاد فرصت های شغلی و فراگیری آموزش رشته های مختلف همراه با درآمد نسبت به کاهش آسیب های موجود اقدام نمایند.

 

رئیس هیأت اجرایی بنیاد تعاون زندانیان خاطر نشان کرد : با توجه به فقر و محرومیت حاکم در منطقه و نبود صنایع و کارخانجات سبک و سنگین امیدورام ستاد مرکزی بنیاد تعاون زندانیان کشور حمایت مادی و معنوی خود را از نمایندگی بنیاد تعاون استان داشته باشد.

 

علی سعیدی مدیران امور مدیران بنیاد نیز با تقدیر از مدیریت زندان های استان در همکاری با سیاست ها و برنامه های اجرایی بنیاد گفت : بنیاد تعاون مجموعه ای همسو با سیستم زندان ها است که ایجاد و توسعه فرصتهای اشتغال مولد زندانیان و تولید در آمد پایدار برای توسعه خدمات حمایتی به زندانی و خانواده آنان از اهداف فعالیت آن است.

 

وی افزود : با توجه به اینکه بنیاد تعاون زندانیان یک مجموعه غیر دولتی بوده که با بر نامه ریزی های اقتصادی بر اساس سیاست های هیأت مدیره و قوه قضائیه در جهت اهداف پیش بینی شده حرکت می کند ، جا دارد با ظرفیت هایی که در استان وجود دارد در تحقق برنامه های این بنیاد قدم های مؤثری برداشته شود.

 

در پایان این مراسم هدایت الله بازگیر به عنوان سرپرست جدید نمایندگی بنیاد تعاون زندانیان استان معرفی و از زحمات اصغر حبیبی سرپرست سابق نمایندگی تقدیر شد .

 

 

 

 

 

 


 

 

امام باقر (سلام الله علیه) : الدُّعاءُ يَرُدُّ القَضاءِ وقَد اُبرِمَ إبراماً. دعا، قضا را گر چه حتمى و قطعى شده باشد بر مى گرداند. میزان الحکمة : ج4 ص 19 ح 576
دما -°C رطوبت -%

صنایع غذایی صنایع دستی منسوجات صنایع چوب کشاورزی دامداری باغداری ساختمان صنایع فلزی آبزیان الکترونیک
آنلاین ستاد12
امروز ستاد442
دیروز ستاد566
این هفته ستاد1008
این ماه ستاد1923
کل ستاد816880
امروز تمام پرتالها 5110 کل تمام پرتالها 8323357

تمامی حقوق این سایت متعلق به بنیاد تعاون زندانیان می باشد / طراحی و پشتیبانی : شرکت مهندسی هماتک