یکشنبه, 30 شهریور 1399
 • حضرت علی (علیه السلام)
  حضرت علی (علیه السلام)

  پرداختن به کارهای جزئی انسان را از کارهای اساسی باز می دارد.

   

 • امام صادق (علیه السلام):
  امام صادق (علیه السلام):

  با تقواترین مردم کسانی هستند که از حرام خدا چشم پوشی کنند.

 • امام کاظم(علیه اسلام):
  امام کاظم(علیه اسلام):

  خداوند در زمین بندگانی دارد که برای برآوردن نیازهای مردم می کوشند، اینان ایمنی یافتگان روز قیامتند.

 • امام خمینی (ره):
  امام خمینی (ره):

  من با جرات مدعي هستم كه ملت ايران و توده ميليوني آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله (ص) و كوفه و عراق درعهد اميرالمومنين (ع) و حسين بن علی(ع)          می باشند.

 • مقام معظم رهبری :
  مقام معظم رهبری :

  باید تا آنجا که ممکن است مجازات زندان  به حداقل برسد زیرا زندان یک پدیده نامطلوب است و تبعات گسترده ای برای زندانیان و خانواده آنان دارد.

 • شهید مطهری :
  شهید مطهری :

  انسانی نسبت به دیگر انسانها کاملتر است که دردمندتر و دغدغه بیشتری داشته باشد

   شهید مطهری

 • آیت الله شهید بهشتی :
  آیت الله شهید بهشتی :
  ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت.
 • آیت الله بهجت:
  آیت الله بهجت:

  سپاسگزاری از نعمت، به معنای اطاعت خدا است که موجب افزایش نعمت می شود. کفران نعمت هم به معنای عصیان الهی و موجب عذاب از ناحیۀ او است.

 • آیت الله لنکرانی :
  آیت الله لنکرانی :

  واجبات را انجام بده بجای مستحبات، تا می توانی به کار مردم برس، کار مردم را راه بیانداز، اگر قیامت کسی از تو سوال کرد بگو فاضل گفته بود.

 • علامه جعفری :
  علامه جعفری :

  با زور و اجبار ابوعلی سینا درست نمی شود.

 • سعدی:
  سعدی:

  بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند، چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار

 • شهریار:
  شهریار:

  بجز از علی که گوید به پسر که قاتل من، چو اسیر توست اکنون با اسیر کن مدارا

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از بسیجیان

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از بسیجیان : یک توطئه‌ عمیقِ وسیعِ بسیار خطرناکی به‌ وسیله‌ مردم نابود شد/ حقیقتاً ملت ایران یک بار دیگر ثابت کرد که قدرتمند و باعظمت است .

 

 

خبرگزاری میزان - رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از بسیجیان فرمودند : لازم می‌ دانم تکریم و تعظیم عمیق خودم را به ملت بزرگ ایران به مناسبت حرکت پُرشکوهی که این چند روز انجام دادند ، تقدیم کنم. حقیقتاً ملت ایران یک بار دیگر ثابت کرد که قدرتمند و با عظمت است.

 

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان به نقل از پایگاه اطلاع‌ رسانی دفتر مقام معظم رهبری ، به مناسبت هفته بسیج ، هزاران نفر از بسیجیان صبح امروز ( چهارشنبه ) با حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

 

 

 

 

بیشتر بخوانید:

 

دیدار بسیجیان با رهبر انقلاب به مناسبت هفته بسیج

 

محور سخنان رهبر انقلاب :

 

لازم می‌ دانم تکریم و تعظیم عمیق خودم را به ملت بزرگ ایران به مناسبت حرکت پُرشکوهی که این چند روز انجام دادند ، تقدیم کنم. حقیقتاً ملت ایران یک بار دیگر ثابت کرد که قدرتمند و باعظمت است.

 

یک توطئه‌ی عمیقِ وسیعِ بسیار خطرناکی که آن‌ همه پول خرج آن شده بود و زحمت کشیده بودند که بتوانند در یک بزنگاهی این حرکت را انجام دهند - حرکت تخریب ، شرارت و آدمکشی که به‌ واسطه‌ی قضیه بنزین فکر کردند فرصت پیدا شده و لشکر خود را وارد کردند ، این حرکت به‌وسیله‌ی مردم نابود شد.

 

ناجا ، بسیج و سپاه وارد میدان شدند و در مواجهه سخت ، کار و وظیفه خود را انجام دادند لکن کاری که ملت در این یک هفته قبل کردند، از هر حرکت میدانی بالاتر و مهمتر بود ؛ حرکتی که از زنجان و تبریز شروع شد و به همه شهر‌ها و حتی روستا‌ها رسید و آخر هم در تهران این حرکت با عظمت انجام گرفت.

 

آن دشمنان اصلی یعنی استکبار جهانی که پشت مانیتور‌ها نشسته‌اند میفهمد که این حرکت یعنی چه! آن‌ها تودهنی میخورند و وادار به عقب‌نشینی میشوند.

 

شاید بتوان گفت که بسیج بزرگ‌ترین شبکه‌ی فرهنگی ، اجتماعی و نظامی در دنیا است. بسیج مستضعفین از روز اولی که به وجود آمد ، هیچ نظیر و مشابهی در دنیا نداشت. هیچ چیز بسیج ، وارداتی نیست و حرکتی صددرصد متکی به انقلاب و اندیشه‌ی اسلامی است که خدا به قلب امام خمینی وارد کرد.

 

تشکیل بسیج ، مصداق تام و تمام تبدیل تهدید به فرصت است. این حقیقت بسیج است. تهدید‌های زیادی داریم که با ابتکار بسیج باید به فرصت تبدیل بشود ؛ بنابراین به برکت بسیج ، تهدید‌ها دیگر برای ما تهدید نیست و تبدیل به فرصت میشود.
 

 

 

 


 

 

امام علی علیه السلام: مَنْ غاظَكَ بِقُبْحِ السَّفَهِ عَلَيْكَ، فَغِظْهُ بِحُسْنِ الْحِلْمِ عَنْهُ هر كس با زشتىِ سبكسرى تو را خشمگين كرد تو با زيبايى بردبارى او را به خشم آور غررالحكم / حدیث 8620
دما -°C رطوبت -%

صنایع غذایی صنایع دستی منسوجات صنایع چوب کشاورزی دامداری باغداری ساختمان صنایع فلزی آبزیان الکترونیک
آنلاین ستاد8
امروز ستاد467
دیروز ستاد488
این هفته ستاد955
این ماه ستاد10994
کل ستاد903994
امروز تمام پرتالها 9148 کل تمام پرتالها 9917526

تمامی حقوق این سایت متعلق به بنیاد تعاون زندانیان می باشد / طراحی و پشتیبانی : شرکت مهندسی هماتک