پنج شنبه, 10 مهر 1399
 • حضرت علی (علیه السلام)
  حضرت علی (علیه السلام)

  پرداختن به کارهای جزئی انسان را از کارهای اساسی باز می دارد.

   

 • امام صادق (علیه السلام):
  امام صادق (علیه السلام):

  با تقواترین مردم کسانی هستند که از حرام خدا چشم پوشی کنند.

 • امام کاظم(علیه اسلام):
  امام کاظم(علیه اسلام):

  خداوند در زمین بندگانی دارد که برای برآوردن نیازهای مردم می کوشند، اینان ایمنی یافتگان روز قیامتند.

 • امام خمینی (ره):
  امام خمینی (ره):

  من با جرات مدعي هستم كه ملت ايران و توده ميليوني آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله (ص) و كوفه و عراق درعهد اميرالمومنين (ع) و حسين بن علی(ع)          می باشند.

 • مقام معظم رهبری :
  مقام معظم رهبری :

  باید تا آنجا که ممکن است مجازات زندان  به حداقل برسد زیرا زندان یک پدیده نامطلوب است و تبعات گسترده ای برای زندانیان و خانواده آنان دارد.

 • شهید مطهری :
  شهید مطهری :

  انسانی نسبت به دیگر انسانها کاملتر است که دردمندتر و دغدغه بیشتری داشته باشد

   شهید مطهری

 • آیت الله شهید بهشتی :
  آیت الله شهید بهشتی :
  ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت.
 • آیت الله بهجت:
  آیت الله بهجت:

  سپاسگزاری از نعمت، به معنای اطاعت خدا است که موجب افزایش نعمت می شود. کفران نعمت هم به معنای عصیان الهی و موجب عذاب از ناحیۀ او است.

 • آیت الله لنکرانی :
  آیت الله لنکرانی :

  واجبات را انجام بده بجای مستحبات، تا می توانی به کار مردم برس، کار مردم را راه بیانداز، اگر قیامت کسی از تو سوال کرد بگو فاضل گفته بود.

 • علامه جعفری :
  علامه جعفری :

  با زور و اجبار ابوعلی سینا درست نمی شود.

 • سعدی:
  سعدی:

  بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند، چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار

 • شهریار:
  شهریار:

  بجز از علی که گوید به پسر که قاتل من، چو اسیر توست اکنون با اسیر کن مدارا

نمایش هزار نوع از آثار صنایع دستى مددجویان استان اصفهان / اشتغال ٢٥٠٠ مددجو در ٥٠ واحد تولیدى/ کتابت قرآن روى صفحات چوبى توسط مددجویان

مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان در گفت‌ و گو با میزان مطرح کرد : نمایش هزار نوع از آثار صنایع دستى مددجویان استان اصفهان / اشتغال ٢٥٠٠ مددجو در ٥٠ واحد تولیدى/ کتابت قرآن روى صفحات چوبى توسط مددجویان


 

خبرگزاری میزان - مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان کشور در حاشیه افتتاح سى و دومین نمایشگاه صنایع دستى گفت : تقریبا هزار نوع از آثار صنایع دستى مددجویان استان اصفهان در غرفه در حال نمایش و رونمایى است.

 

رحیم مطهرنژاد ، مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان کشور در گفت‌ و گو با خبرنگار گروه حقوقى و قضایى خبرگزارى میزان و در حاشیه افتتاح سى و دومین نمایشگاه صنایع دستى بیان کرد : بنیاد تعاون زندانیان با توجه به اینکه در استان اصفهان به صورت گسترده در زمینه صنایع دستى فعال است در غرفه اى به مساحت ٢٠٠ متر مربع آثار مددجویان را در این نمایشگاه به نمایش گذاشته است.

 

مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان خاطرنشان کرد : تقریبا هزار نوع از آثار صنایع دستى مددجویان استان اصفهان در این غرفه در حال نمایش و رونمایى است.

 

وى با اشاره به فعالیت‌ هاى دیگر بنیاد تعاون زندانیان در استان اصفهان اظهار کرد : از جمله این فعالیت‌ ها مى توان به فعالیت هاى کشاورزى ، تولید قطعات بتنى ، پوشاک ، لوازم آشپزخانه ، نان و شیرینى ، سنگ هاى ساختمانى ، دام، قطعات خودرو و آبزى پرورى اشاره کرد.

 

 

 

 

مطهرنژاد بیان کرد : تقریبا در استان اصفهان بالغ بر دو هزار نوع کالا توسط مددجویان تولید مى شود و در سطح این استان ٢٥٠٠ مددجوى شاغل داریم که مجموعا در ٥٠ واحد تولیدى مشغول به فعالیت هستند.

 

مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان با بیان اینکه تمامى گروه هاى اصلى محصولات صنایع دستى استان اصفهان در کارگاه هاى بنیاد تعاون زندانیان اصفهان تولید مى شود اذعان کرد : از جمله این گروه‌ ها مى توان به میناکارى ، خاتم کارى ، فیروزه کوبى ، سفال هاى میناکارى شده و مبلمان چرم و چوب اشاره کرد.

 

وى با تشریح نحوه فروش محصولات مذکور گفت : براى فروش تاکنون ٣٢ فروشگاه با نام فروشگاه هاى زنجیره اى حامى افتتاح شده و به زودى این فروشگاه در اصفهان نیز افتتاح خواهد شد.

 

مطهرنژاد افزود : علاوه بر فروشگاه هاى حامى ، براى دسترسى مشتریان به کالاهاى تولیدى زندانیان ، سایت حامى بازار را طراحى کردیم تا مشتریان بتوانند به صورت الکترونیک خرید خود را انجام دهند و کالا‌ها براى آن‌ ها ارسال شود.

 

 

 

 

 

مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان با اشاره به کتابت قرآن به صورت دست نویس توسط یکى از مددجویان استان اصفهان اظهار کرد : علاوه بر این مورد ، کار قشنگ دیگرى که در استان اصفهان انجام شده کتابت قرآن روى صفحات چوبى است که توسط مددجویان استان اصفهان انجام شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

امام رضا (سلام الله علیه) : ما زارَني أحَدٌ مِن أولِيائي عارِفاً بِحَقّي إلّا شُفِّعتُ فيهِ يَومَ القِيامَةِ. هيچ يك از دوستانم مرا با شناختِ حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود. وسائل الشيعة - ج 10 - ص 434. میزان الحکمة : ج5- ص125- ح8175
دما -°C رطوبت -%

صنایع غذایی صنایع دستی منسوجات صنایع چوب کشاورزی دامداری باغداری ساختمان صنایع فلزی آبزیان الکترونیک
آنلاین ستاد5
امروز ستاد36
دیروز ستاد374
این هفته ستاد1922
این ماه ستاد3126
کل ستاد907600
امروز تمام پرتالها 2060 کل تمام پرتالها 10016517

تمامی حقوق این سایت متعلق به بنیاد تعاون زندانیان می باشد / طراحی و پشتیبانی : شرکت مهندسی هماتک