دوشنبه, 12 خرداد 1399
 • حضرت علی (علیه السلام)
  حضرت علی (علیه السلام)

  پرداختن به کارهای جزئی انسان را از کارهای اساسی باز می دارد.

   

 • امام صادق (علیه السلام):
  امام صادق (علیه السلام):

  با تقواترین مردم کسانی هستند که از حرام خدا چشم پوشی کنند.

 • امام کاظم(علیه اسلام):
  امام کاظم(علیه اسلام):

  خداوند در زمین بندگانی دارد که برای برآوردن نیازهای مردم می کوشند، اینان ایمنی یافتگان روز قیامتند.

 • امام خمینی (ره):
  امام خمینی (ره):

  من با جرات مدعي هستم كه ملت ايران و توده ميليوني آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله (ص) و كوفه و عراق درعهد اميرالمومنين (ع) و حسين بن علی(ع)          می باشند.

 • مقام معظم رهبری :
  مقام معظم رهبری :

  باید تا آنجا که ممکن است مجازات زندان  به حداقل برسد زیرا زندان یک پدیده نامطلوب است و تبعات گسترده ای برای زندانیان و خانواده آنان دارد.

 • شهید مطهری :
  شهید مطهری :

  انسانی نسبت به دیگر انسانها کاملتر است که دردمندتر و دغدغه بیشتری داشته باشد

   شهید مطهری

 • آیت الله شهید بهشتی :
  آیت الله شهید بهشتی :
  ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت.
 • آیت الله بهجت:
  آیت الله بهجت:

  سپاسگزاری از نعمت، به معنای اطاعت خدا است که موجب افزایش نعمت می شود. کفران نعمت هم به معنای عصیان الهی و موجب عذاب از ناحیۀ او است.

 • آیت الله لنکرانی :
  آیت الله لنکرانی :

  واجبات را انجام بده بجای مستحبات، تا می توانی به کار مردم برس، کار مردم را راه بیانداز، اگر قیامت کسی از تو سوال کرد بگو فاضل گفته بود.

 • رئیس مجلس:
  رئیس مجلس:

  خانواده زندانیان یکی از آسیب پذیرترین اقشار جامعه به شمار می روند که باید توجه و حمایتی خاص از این قشر آسیب پذیر جامعه صورت پذیرد.

 • علامه جعفری :
  علامه جعفری :

  با زور و اجبار ابوعلی سینا درست نمی شود.

 • سعدی:
  سعدی:

  بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند، چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار

 • شهریار:
  شهریار:

  بجز از علی که گوید به پسر که قاتل من، چو اسیر توست اکنون با اسیر کن مدارا

ستاد خیرین نمایندگی استان سیستان و بلوچستان تشکیل جلسه داد

به گزارش روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان : جلسه ستاد خیرین نمایندگی استان سیستان و بلوچستان با حضور دکتر سلیمانی مدیر کل زندان ها و رئیس هیأت اجرایی استان ، آبشناس مدیر نمایندگی ، میرشکاری مدیر کل صنعت ، معدن و تجارت استان ، ریگی ریاست اتاق بازرگانی استان ، اربابی مدیر کل اموال تملیکی استان ، اولیایی مدیر کل فنی و حرفه ای استان ، سرهنگ بخته ای مسئول بسیج اصناف استان ، میرحسینی ریاست اتاق اصناف استان ، سندگل مدیر شرکت کشت و صنعت گوهر کوه و وثوقی نژاد معاون شرکت شهرک های صنعتی در محل اتاق کنفرانس اداره کل زندان های استان برگزار گردید .

 

 

 

 

در ابتدای جلسه پس از تلاوت قرآن کریم ، سلیمانی مدیر کل زندان ها ورئیس هیات اجرایی ، ضمن خیر مقدم وآرزوی قبولی طاعات و عبادات برای حاضرین جلسه ، به اهمیت اشتغال و حرفه آموزی مددجویان اشاره کرد و بنیاد را متولی اصلی اشتغال زندانیان معرفی نمود . ایشان همچنین جهت توسعه اشتغال ، حرفه آموزی و کار درمانی زتدانیان ، زمین های مجاور زندان شهرستان زاهدان را یک مکان بسیار مناسب دز این خصوص اعلام کردند و از بخش های خصوصی دعوت به همکاری و مشارکت نمودند .

 

در ادامه آبشناس مدیر نمایندگی استان سیستان و بلوچستان نیز ضمن خوش آمد گویی به حضار جلسه ، به معرفی و تاریخچه بنیاد تعاون زندانیان کشور ، نحوه انتخاب هیأت مدیره ، اهم فعالیت ها ، آمار و دستاوردهای بزرگ بنیاد طی ۶ سال گذشته پرداخت و کلیه فعالیت ها و اقدامات انجام شده توسط نمایندگی استان که در جهت اشتغال و حرفه آموزی انجام گردیده است را به صورت تصویری و در خصوص پرداخت حقوق و دستمزد مددجویان شاغل در نمایندگی استان گزارشاتی ارائه نمود  .

 

وی در ادامه به پروژه های مهم و در حال اجرا از قبیل ساخت و احداث فروشگاه صنایع دستی و مجتمع خدمات خودرویی در سال جدید با اشتغال ۵۰ نفر مددجو اشاره نمود . ایشان از کلیه حاضرین جلسه ستاد خیرین خواستار مشارکت و هم افزایی و مساعدت فکری جهت توسعه اشتغال مددجویان شد .

 

همچنین در ادامه ، میرشکاری مدیر کل صنعت ، معدن و تجارت استان و یکی از اعضای هیات اجرایی گفت : مهمترین امتیاز این گونه کارگاه ها اشتغالزایی افراد آسیب پذیر و بی مهارت جامعه می باشد و نبود زمینه اشتغال را ریشه اصلی ناهنجاری ها و فقر دانست و در خصوص قرار دادن یک غرفه به جهت عرضه محصولات تولیدی مددجویان در تمامی نمایشگاه های استان اعلام آمادگی کردند .

 

ریگی ریاست اتاق بازرگانی استان نیز ضمن تقدیر از اقدامات انجام گرفته در خصوص اشتغال مددجویان و حمایت از خانواده آنان در خصوص ایجاد غرفه ای در محل اتاق بازرگانی استان جهت فروش  و عرضه محصولات تولیدی مددجویان با برند گروه کارخانجات حامی به کلیه مهمانان و تجار کشورهای همسایه و همچنین صدورکارت بازرگانی به نام بنیاد تعاون زندانیان استان اعلام آمادگی نمودند .

 

اولیایی مدیرکل فنی و حرفه ای استان نیز در ادامه از آمادگی این اداره جهت اعزام مربی برای کارگا ه ها و مجتمع های کشاورزی ، دامپروری و زنبور داری استان و ارائه مدرک مربی گری و گواهینامه مهارت فنی برای مددجویان خبر داد .

 

وثوقی نژاد معاون مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان نیز در خصوص اختصاص زمین های شهرک صنعتی استان با شرایط خاص و ویژه به نمایندگی استان اعلام آمادگی نمود .

 

اربابی مدیر کل اموال تملیکی ، میر حسینی ریاست اتاق اصناف و بخته ای ریاست بسیج اتاق اصناف و بازاریان نیز در خصوص هرگونه همکاری در خصوص اشتغال و حمایت از مددجویان و خانواده آنان اعلام آمادگی نمودند.

 

در پایان مقرر گردید : جهت تداوم جلسات به صورت هر دوماه یکبار برگزار و جلسه آینده با دعوت سندگل مدیر عامل شرکت کشت و صنعت گوهر کوه در این شرکت برگزار گردد . همچنین با توافق کلیه اعضاء جلسه ستاد خیرین پس از ماه مبارک مضان از کلیه کارگاه ها و فعالیت های نمایندگی استان بازدید صورت گیرد . 

 

 

 


 

 

حضرت محمد صلى الله عليه و آله و سلّم : إنَّ العبدَ لَيَرفَعُ يَدَهُ إلى اللّه ومَطعَمُهُ حَرامٌ ، فكيفَ يُستَجابُ لَهُ وهذا حالُهُ ؟! همانا بنده دستش را (براى دعا) به درگاه خدا بالا مىبرد در حالى كه خوراكش حرام است ؛ با چنين حالى ، چگونه دعايش مستجاب شود ؟. إرشاد القلوب : 149 منتخب ميزان الحكمة : 196
دما -°C رطوبت -%

صنایع غذایی صنایع دستی منسوجات صنایع چوب کشاورزی دامداری باغداری ساختمان صنایع فلزی آبزیان الکترونیک
آنلاین ستاد10
امروز ستاد5
دیروز ستاد426
این هفته ستاد1018
این ماه ستاد5252
کل ستاد864458
امروز تمام پرتالها 118 کل تمام پرتالها 9045009

تمامی حقوق این سایت متعلق به بنیاد تعاون زندانیان می باشد / طراحی و پشتیبانی : شرکت مهندسی هماتک