شنبه, 10 خرداد 1399
 • حضرت علی (علیه السلام)
  حضرت علی (علیه السلام)

  پرداختن به کارهای جزئی انسان را از کارهای اساسی باز می دارد.

   

 • امام صادق (علیه السلام):
  امام صادق (علیه السلام):

  با تقواترین مردم کسانی هستند که از حرام خدا چشم پوشی کنند.

 • امام کاظم(علیه اسلام):
  امام کاظم(علیه اسلام):

  خداوند در زمین بندگانی دارد که برای برآوردن نیازهای مردم می کوشند، اینان ایمنی یافتگان روز قیامتند.

 • امام خمینی (ره):
  امام خمینی (ره):

  من با جرات مدعي هستم كه ملت ايران و توده ميليوني آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله (ص) و كوفه و عراق درعهد اميرالمومنين (ع) و حسين بن علی(ع)          می باشند.

 • مقام معظم رهبری :
  مقام معظم رهبری :

  باید تا آنجا که ممکن است مجازات زندان  به حداقل برسد زیرا زندان یک پدیده نامطلوب است و تبعات گسترده ای برای زندانیان و خانواده آنان دارد.

 • شهید مطهری :
  شهید مطهری :

  انسانی نسبت به دیگر انسانها کاملتر است که دردمندتر و دغدغه بیشتری داشته باشد

   شهید مطهری

 • آیت الله شهید بهشتی :
  آیت الله شهید بهشتی :
  ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت.
 • آیت الله بهجت:
  آیت الله بهجت:

  سپاسگزاری از نعمت، به معنای اطاعت خدا است که موجب افزایش نعمت می شود. کفران نعمت هم به معنای عصیان الهی و موجب عذاب از ناحیۀ او است.

 • آیت الله لنکرانی :
  آیت الله لنکرانی :

  واجبات را انجام بده بجای مستحبات، تا می توانی به کار مردم برس، کار مردم را راه بیانداز، اگر قیامت کسی از تو سوال کرد بگو فاضل گفته بود.

 • رئیس مجلس:
  رئیس مجلس:

  خانواده زندانیان یکی از آسیب پذیرترین اقشار جامعه به شمار می روند که باید توجه و حمایتی خاص از این قشر آسیب پذیر جامعه صورت پذیرد.

 • علامه جعفری :
  علامه جعفری :

  با زور و اجبار ابوعلی سینا درست نمی شود.

 • سعدی:
  سعدی:

  بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند، چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار

 • شهریار:
  شهریار:

  بجز از علی که گوید به پسر که قاتل من، چو اسیر توست اکنون با اسیر کن مدارا

تشکیل ستاد خیرین اشتغال استان قم

به گزارش روابط عمومی استان قم : جلسه ستاد خیرین اشتغال با حضور حجت الاسلام تهامی مدیر کل زندان های استان قم ، خاکی رئیس اتاق بازرگانی ، صنایع و معادن و کشاورزی ، سید نطنزی سرپرست نمایندگی ، آزاد بخت مسئول بازرگانی و اعضای اتاق بازرگانی برگزار شد.

 

در ابتدای این جلسه تهامی با تبریک حلول ماه مبارک رمضان و بهره مندی از برکات این ماه عزیز ، ظرفیت های کارگاهی استان را معرفی کرد و اشاره کرد که در سال ۹۷ بیش از ۲۰۰۰متر مربع به ظرفیت های اشتغال استان افزوده شد و زمینه اشتغال ۶۰۰نفر در این سوله ها فراهم گردید.

 

در ادامه خاکی ضمن خیر مقدم به اعضاء ستاد خیرین اشتغال اعلام کرد بخش صنعت استان آماده کمک به اشتغال مددجویان می باشد و وظیفه خود می داند به این قشر آسیب پذیر جامعه خدمات رسانی نماید، خاکی در پایان صحبت هایش از اختصاص یک غرفه بصورت دائمی و رایگان به بنیاد تعاون در محل جدید نمایشگاه های بین المللی استان برای بازاریابی و فروش محصولات حامی خبر داد.

 

در این جلسه سید نطنزی به معرفی بنیاد تعاون پرداخت و هدف بنیاد را اشتغال و آموزش همراه با پرداخت حقوق و دستمزد به مددجو ، همچنین تغییر مددجو به فردی کارآفرین و خلاق دانست .

 

وی با بیان اینکه بنیاد در بخش اعزام به کار در سال گذشته با اشتغال ۳۰ نفر در شهرک صنعتی شکوهیه همکاری خود را با صنتعگران در  این بخش آغاز ، اعلام آمادگی نمود در سال ۹۸ همگام با شعار سال " رونق تولید " می توانیم گام موثری در جهت تأمین نیروی بخش صنعت استان بر داریم.

 

در پایان سید نطنزی ضمن تقدیر از تشکیل ستاد خیرین اشتغال، عنوان کرد بنیاد تعاون استان قم آماده ایجاد فضاهای اشتغالی جدید است و این پتانسیل و ظرفیت برای قرارداد همکاری و توسعه اشتغال مددجویان در مجموعه کارخانجات حامی استان وجود دارد.

 

 

 

 

 


 

 

امام باقر (سلام الله علیه) : الدُّعاءُ يَرُدُّ القَضاءِ وقَد اُبرِمَ إبراماً. دعا، قضا را گر چه حتمى و قطعى شده باشد بر مى گرداند. میزان الحکمة : ج4 ص 19 ح 576
دما -°C رطوبت -%

صنایع غذایی صنایع دستی منسوجات صنایع چوب کشاورزی دامداری باغداری ساختمان صنایع فلزی آبزیان الکترونیک
آنلاین ستاد13
امروز ستاد110
دیروز ستاد391
این هفته ستاد110
این ماه ستاد4344
کل ستاد863550
امروز تمام پرتالها 2125 کل تمام پرتالها 9031971

تمامی حقوق این سایت متعلق به بنیاد تعاون زندانیان می باشد / طراحی و پشتیبانی : شرکت مهندسی هماتک