شنبه, 10 خرداد 1399
 • حضرت علی (علیه السلام)
  حضرت علی (علیه السلام)

  پرداختن به کارهای جزئی انسان را از کارهای اساسی باز می دارد.

   

 • امام صادق (علیه السلام):
  امام صادق (علیه السلام):

  با تقواترین مردم کسانی هستند که از حرام خدا چشم پوشی کنند.

 • امام کاظم(علیه اسلام):
  امام کاظم(علیه اسلام):

  خداوند در زمین بندگانی دارد که برای برآوردن نیازهای مردم می کوشند، اینان ایمنی یافتگان روز قیامتند.

 • امام خمینی (ره):
  امام خمینی (ره):

  من با جرات مدعي هستم كه ملت ايران و توده ميليوني آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله (ص) و كوفه و عراق درعهد اميرالمومنين (ع) و حسين بن علی(ع)          می باشند.

 • مقام معظم رهبری :
  مقام معظم رهبری :

  باید تا آنجا که ممکن است مجازات زندان  به حداقل برسد زیرا زندان یک پدیده نامطلوب است و تبعات گسترده ای برای زندانیان و خانواده آنان دارد.

 • شهید مطهری :
  شهید مطهری :

  انسانی نسبت به دیگر انسانها کاملتر است که دردمندتر و دغدغه بیشتری داشته باشد

   شهید مطهری

 • آیت الله شهید بهشتی :
  آیت الله شهید بهشتی :
  ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت.
 • آیت الله بهجت:
  آیت الله بهجت:

  سپاسگزاری از نعمت، به معنای اطاعت خدا است که موجب افزایش نعمت می شود. کفران نعمت هم به معنای عصیان الهی و موجب عذاب از ناحیۀ او است.

 • آیت الله لنکرانی :
  آیت الله لنکرانی :

  واجبات را انجام بده بجای مستحبات، تا می توانی به کار مردم برس، کار مردم را راه بیانداز، اگر قیامت کسی از تو سوال کرد بگو فاضل گفته بود.

 • رئیس مجلس:
  رئیس مجلس:

  خانواده زندانیان یکی از آسیب پذیرترین اقشار جامعه به شمار می روند که باید توجه و حمایتی خاص از این قشر آسیب پذیر جامعه صورت پذیرد.

 • علامه جعفری :
  علامه جعفری :

  با زور و اجبار ابوعلی سینا درست نمی شود.

 • سعدی:
  سعدی:

  بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند، چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار

 • شهریار:
  شهریار:

  بجز از علی که گوید به پسر که قاتل من، چو اسیر توست اکنون با اسیر کن مدارا

بازدید معاون حوزه سلامت ، اصلاح و تربیت و مدیرکل اقدامات حمایتی سازمان زندانهای کشور از کارگاه قلمزنی روی سنگ حامی شعبه قوچان

به گزارش روابط عمومی استان خراسان رضوی : ابوالفضل حجتی پور معاون سلامت ، اصلاح و تربیت  و علی اکبری مدیر کل اقدامات حمایتی سازمان زندان های کشور در معیت خشایار جمشیدی مدیر کل زندان های استان خراسان رضوی از فعالیت های بنیاد تعاون زندانیان شعبه قوچان و کارگاه قلمزنی روی سنگ حامی بازدید کردند .

 

ابتدا مصطفی بیات رئیس زندان شهرستان قوچان با ارائه آمار اشتغال و پیشرفت آن نسبت به مدت مشابه اعلام داشت : بنیاد تعاون زندانیان با فعالیت در حوزه حرفه آموزی و اشتغال سبب ایجاد انگیزه و پویایی در مددجویان شده و همچنین امید در زندانیان را با آموزش حرفه ، اشتغال و کار درمانی و نهایتاً پرداخت حق الزحمه به نیروهای شاغل تحت پوشش و کمک به اعاشه زندانیان برخی از دغدغه های همیشگی این قشر آسیب دیده را برطرف می نماید و در آینده سبب کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی خواهد شد و عملکرد مددجویان شاغل کارگاه قلمزنی در این مدت محدود خود گواهی بر این مدعاست.

 

در این بازدید حجتی پور معاون سلامت، اشتغال مولد را یکی از انگیزه بخش ترین روش های کاردرمانی عنوان نمود و از عملکرد مطلوب بنیاد تعاون زندانیان قوچان در ایجاد روحیه مسئولیت پذیری، خلاقیت و نوآوری مددجویان در این حوزه ابراز رضایت نمود. علی اکبری نیز از تلاش های صورت گرفته مسئولین زندانهای خراسان رضوی به منظور کاهش آسیب ها و رفع مشکلات زندانیان ، برگزاری کارگاه های آموزشی و درآمدی زندانیان را در جهت کاهش آسیب های اجتماعی رویکرد مهم اصلاحی و تربیتی دانست و استفاده مطلوب از این کارگاه ها و ارائه آموزش های لازم به زندانیان را از عوامل جلوگیری از آسیب های اجتماعی بیان نمود.

 

در پایان حبیب قاسمی معاون اجرایی بنیاد تعاون زندانیان شعبه قوچان به بیان شرحی مختصر از اقدامات انجام شده شعبه با محوریت های حرفه آموزی، اشتغال ، درآمدزایی مددجویان ، کمک به اعاشیه خانواده زندانیان و کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد پرداخت و در ادامه به عمده فعالیت های برجسته شعبه ، از جمله حضور فعال بنیاد تعاون زندانیان شعبه قوچان در نمایشگاه های فصلی ، موردی و بین المللی در راستای شناساندن توانایی مددجویان برای عموم مردم و نیز فرهنگ سازی جهت کمک به بازگشت شرافتمندانه مددجویان به آغوش جامعه و ترغیب کارآفرینان و سرمایه گذاران حوزه تولید بخش خصوصی بمنظور راه اندازی کارگاه های تولیدی اشاره نمود.

 

 

 

 

 


 

 

امام على (سلام الله علیه) : كانَ رَسولُ اللَّهِ(ص) دائِمَ البِشرِ، سَهلَ الخُلقِ، لَيِّنَ الجانِبِ. پيامبر خدا، همواره خوش رو، خوش خو و نرم خو بود. معانى‌الأخبار - ص 83. حكمت نامه پيامبر اعظم(ص) : ج8- ص22- ح5703
دما -°C رطوبت -%

صنایع غذایی صنایع دستی منسوجات صنایع چوب کشاورزی دامداری باغداری ساختمان صنایع فلزی آبزیان الکترونیک
آنلاین ستاد13
امروز ستاد105
دیروز ستاد391
این هفته ستاد105
این ماه ستاد4339
کل ستاد863545
امروز تمام پرتالها 2015 کل تمام پرتالها 9031861

تمامی حقوق این سایت متعلق به بنیاد تعاون زندانیان می باشد / طراحی و پشتیبانی : شرکت مهندسی هماتک