یکشنبه, 26 خرداد 1398
 • حضرت علی (علیه السلام)
  حضرت علی (علیه السلام)

  پرداختن به کارهای جزئی انسان را از کارهای اساسی باز می دارد.

   

 • امام صادق (علیه السلام):
  امام صادق (علیه السلام):

  با تقواترین مردم کسانی هستند که از حرام خدا چشم پوشی کنند.

 • امام کاظم(علیه اسلام):
  امام کاظم(علیه اسلام):

  خداوند در زمین بندگانی دارد که برای برآوردن نیازهای مردم می کوشند، اینان ایمنی یافتگان روز قیامتند.

 • امام خمینی (ره):
  امام خمینی (ره):

  من با جرات مدعي هستم كه ملت ايران و توده ميليوني آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله (ص) و كوفه و عراق درعهد اميرالمومنين (ع) و حسين بن علی(ع)          می باشند.

 • مقام معظم رهبری :
  مقام معظم رهبری :

  باید تا آنجا که ممکن است مجازات زندان  به حداقل برسد زیرا زندان یک پدیده نامطلوب است و تبعات گسترده ای برای زندانیان و خانواده آنان دارد.

 • شهید مطهری :
  شهید مطهری :

  انسانی نسبت به دیگر انسانها کاملتر است که دردمندتر و دغدغه بیشتری داشته باشد

   شهید مطهری

 • آیت الله شهید بهشتی :
  آیت الله شهید بهشتی :
  ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت.
 • آیت الله بهجت:
  آیت الله بهجت:

  سپاسگزاری از نعمت، به معنای اطاعت خدا است که موجب افزایش نعمت می شود. کفران نعمت هم به معنای عصیان الهی و موجب عذاب از ناحیۀ او است.

 • آیت الله لنکرانی :
  آیت الله لنکرانی :

  واجبات را انجام بده بجای مستحبات، تا می توانی به کار مردم برس، کار مردم را راه بیانداز، اگر قیامت کسی از تو سوال کرد بگو فاضل گفته بود.

 • رئیس مجلس:
  رئیس مجلس:

  خانواده زندانیان یکی از آسیب پذیرترین اقشار جامعه به شمار می روند که باید توجه و حمایتی خاص از این قشر آسیب پذیر جامعه صورت پذیرد.

 • حجت الاسلام پورمحمدی:
  حجت الاسلام پورمحمدی:

  بین جرم و تخلف باید تفاوت قائل شد.

 • علامه جعفری :
  علامه جعفری :

  با زور و اجبار ابوعلی سینا درست نمی شود.

 • سعدی:
  سعدی:

  بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند، چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار

 • شهریار:
  شهریار:

  بجز از علی که گوید به پسر که قاتل من، چو اسیر توست اکنون با اسیر کن مدارا

 • سخن مدیر عامل:
  سخن مدیر عامل:

  حل مشکلات زندانیان و خانواده آنان در کشور نیازمند اجماع ملی است ، زندانی محصول دستگاه قضائی نیست، رسالت بنیاد تغییر و تبدیل مددجو به انسان کار آفرین و خلاق است.

برگزاری اولین جلسه شورای اداری استان کرمان

اولین جلسه شورای اداری در اداره کل زندان های استان کرمان با حضور امیری مدیر کل زندان ها  ، معاونین ، روسای ستادی اداره کل  ، مدیر بنیاد تعاون زندانیان استان کرمان و روسای زندان های سراسر استان به صورت ویدئو کنفرانس در محل اداره کل زندان ها برگزار شد .
 

 

به گزارش روابط عمومی استان کرمان : رمضان امیری مدیر کل زندان های استان کرمان با تبریک فرا رسیدن سال جدید و اعیاد شعبانیه سالی پر از خیر و برکت را برای تمامی همکاران آرزو کرد .

 

مدیر کل زندان های استان کرمان با اشاره به شعار سال ۹۸ ( سال رونق تولید ) از همه همکاران خواست که برنامه ریزی و تدابیر لازم را در  خصوص اشتغال و رونق تولید در بین مددجویان زندانها را انجام دهند و به اقدامات تربیتی ، اشتغال و حرفه آموزی در زندان با منش مدیریتی جدید ، ترویج معارف قرآنی و اسلامی و همچنین آموزش های حرفه ای و اشتغال فرایند ها بازگشت سعادتمندانه را سهل نمایند و به صورت عمل محور در جهت پیشبرد برنامه ها اقدام نمایند .

 

وی ایجاد روحیه نشاط و شادابی بین کارکنان را باعث رونق کار و  پیشبرد اهداف سازمانی دانست و همکاران را در تمامی حوزه ها به خلاقیت و اقدام به عمل توصیه نمود .

 

مدیر بنیاد تعاون زندانیان استان کرمان هم با اشاره به نامگذاری سال ۹۸ با عنوان رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری اذعان داشت تولید در تمام جوامع یک اصل است که باید به آن پرداخته شود و قدم های خوبی نیز از سوی بنیاد تعاون برای سال جدید برداشته شده و ان شاالله ما نیز با سرلوحه قرار دادن شعار سال بتوانیم زیر ساخت ها را بیش از پیش در این مسیر آماده نماییم .

 

 

 

 

 

 


 

 

HSE

امام زمان حضرت مهدي -عجل الله تعالی فرجه الشریف- فرمودند: إِنّا غَیْرُ مُهْمِلینَ لِمُراعاتِكُمْ، وَلا ناسینَ لِذَكْرِكُمْ، وَلَوْلا ذلِكَ لَنَزَلَ بِكُمُ الَّلأْواءُ وَاصْطَلَمَكُمُ الاَْعْداءُ ... ما در رسیدگى و سرپرستى شما كوتاهى و اهمال نكرده و یاد شما را از خاطر نبرده ایم كه اگر جز این بود، دشوارى ها و مصیبت ها بر شما فرود مى آمد و دشمنان، شما را ریشه كن مى نمودند ... احتجاج، ج2، ص323
دما -°C رطوبت -%

صنایع غذایی صنایع دستی منسوجات صنایع چوب کشاورزی دامداری باغداری ساختمان صنایع فلزی آبزیان الکترونیک
آنلاین ستاد24
امروز ستاد196
دیروز ستاد511
این هفته ستاد707
این ماه ستاد11173
کل ستاد704664
امروز تمام پرتالها 1836 کل تمام پرتالها 6906660

تمامی حقوق این سایت متعلق به بنیاد تعاون زندانیان می باشد / طراحی و پشتیبانی : شرکت مهندسی هماتک