سه شنبه, 31 ارديبهشت 1398
 • حضرت علی (علیه السلام)
  حضرت علی (علیه السلام)

  پرداختن به کارهای جزئی انسان را از کارهای اساسی باز می دارد.

   

 • امام صادق (علیه السلام):
  امام صادق (علیه السلام):

  با تقواترین مردم کسانی هستند که از حرام خدا چشم پوشی کنند.

 • امام کاظم(علیه اسلام):
  امام کاظم(علیه اسلام):

  خداوند در زمین بندگانی دارد که برای برآوردن نیازهای مردم می کوشند، اینان ایمنی یافتگان روز قیامتند.

 • امام خمینی (ره):
  امام خمینی (ره):

  من با جرات مدعي هستم كه ملت ايران و توده ميليوني آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله (ص) و كوفه و عراق درعهد اميرالمومنين (ع) و حسين بن علی(ع)          می باشند.

 • مقام معظم رهبری :
  مقام معظم رهبری :

  باید تا آنجا که ممکن است مجازات زندان  به حداقل برسد زیرا زندان یک پدیده نامطلوب است و تبعات گسترده ای برای زندانیان و خانواده آنان دارد.

 • شهید مطهری :
  شهید مطهری :

  انسانی نسبت به دیگر انسانها کاملتر است که دردمندتر و دغدغه بیشتری داشته باشد

   شهید مطهری

 • آیت الله شهید بهشتی :
  آیت الله شهید بهشتی :
  ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت.
 • آیت الله بهجت:
  آیت الله بهجت:

  سپاسگزاری از نعمت، به معنای اطاعت خدا است که موجب افزایش نعمت می شود. کفران نعمت هم به معنای عصیان الهی و موجب عذاب از ناحیۀ او است.

 • آیت الله لنکرانی :
  آیت الله لنکرانی :

  واجبات را انجام بده بجای مستحبات، تا می توانی به کار مردم برس، کار مردم را راه بیانداز، اگر قیامت کسی از تو سوال کرد بگو فاضل گفته بود.

 • رئیس مجلس:
  رئیس مجلس:

  خانواده زندانیان یکی از آسیب پذیرترین اقشار جامعه به شمار می روند که باید توجه و حمایتی خاص از این قشر آسیب پذیر جامعه صورت پذیرد.

 • حجت الاسلام پورمحمدی:
  حجت الاسلام پورمحمدی:

  بین جرم و تخلف باید تفاوت قائل شد.

 • علامه جعفری :
  علامه جعفری :

  با زور و اجبار ابوعلی سینا درست نمی شود.

 • سعدی:
  سعدی:

  بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند، چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار

 • شهریار:
  شهریار:

  بجز از علی که گوید به پسر که قاتل من، چو اسیر توست اکنون با اسیر کن مدارا

 • سخن مدیر عامل:
  سخن مدیر عامل:

  حل مشکلات زندانیان و خانواده آنان در کشور نیازمند اجماع ملی است ، زندانی محصول دستگاه قضائی نیست، رسالت بنیاد تغییر و تبدیل مددجو به انسان کار آفرین و خلاق است.

احداث نخلستان حامی در شهرستان داراب

به گزارش روابط عمومی استان فارس : نخلستان حامی در شهرستان داراب با حضور فرهاد سالاری مدیر بنیاد تعاون زندانیان فارس ، امام جمعه ، دادستان ، رئیس زندان ، فرمانده منطقه انتظامی ، مدیر جهاد کشاورزی ، رئیس منابع طبیعی و رئیس بنیاد شهید داراب و جمعی از دیگر مسئولین در بوستان شماره ۲ زندان داراب افتتاح شد .

 

 

 

 

 

سالاری در این مراسم عنوان کرد : نخلستان حامی به مساحت ۴ هکتار و با انتخاب پاجوش رقم پیارم در بوستان شماره ۲ زندان در حال عملیات غرس می باشد.

 

مدیر بنیاد تعاون استان فارس افزود : انتخاب نخل پیارم به دلیل ویژگی و مزیت های خاصی از قبیل بازار پسندی و قابلیت انبار داری و کاهش مصرف آب و سازگاری با اقلیم شهرستان و همچنین امکان بسته بندی و صادرات محصول با برند حامی به بازارهای خارجی می باشد.

 

سـالاری در همین رابطـه افـزود : در بوستـان شمـاره ۲ به تعداد ۸۰۰ اصلـه نهـال پا جوش غـرس و با استفاده از سیستم « بابلــر » مراحل آبیاری درختان به بهترین روش فنی صورت می گیرد.

 

سالاری همچنین گفت : بنیـاد تعاون با احداث وسیع ترین نخلستان در بخش مرکزی شهرستان داراب تصمیم دارد در آینده نزدیک نسبت به ایجاد دیگر صنایع تبدیلی مرتبط با خرما ، نقش مهمی در توسعه اشتغال پایدار و اقتصاد مقامتی داشته باشد.

 

سـالاری در پایان اشاره داشت : احداث نخلستان حـامـی با صرف هزینه دو میلیارد ریـال نتیجه مطالعه و تلاش گروهی و همدلی پرسنل بنیـاد تعـاون و مجموعه زندان داراب می باشد که جا دارد از تلاش شبانه روزی و صادقانه رئیس زندان و سایر همکـاران خدوم آن اداره ، تقدیر و تشکر ویژه ای داشته باشم.

 

گندمـکار رئیس زنـدان داراب با تقدیر از حمایت های بی دریغ مدیرکل زندان های فارس و همچنین مدیـریت بنیـاد تعـاون استان ، عنوان کرد ؛ درحال حاضـر تعداد بیست نفـر مددجـو در بوستـان های شمـاره ۱ و ۲ حـامی مشغول به فعالیت می باشند و کلیه عملیات داشت و نگهداری باغ مرکبات و نخلستان حامـی با استفاده از مددجویان رأی باز این زنـدان صورت می گیرد.

 

حجت الاسلام والمسلمین رضـا صـادقی امـام جمعه محتـرم مردم شریف شهرستان داراب در حیـن مراسم درختکاری عنوان داشت : انتخاب و کاشت نخـل پیـارم نتیجه درایـت هوشمندانه مدیـران مسئـول می باشد و ابـراز امیدواری کـرد درآمدهای آتـی بـاغ پشتوانه اقتصادی مطمئنی در جهت کمـک به خانواده های بی بضاعت مددجـویان باشد.

 

شـایــان ذکــر است کلیه مسئولین به مناسبت گرامیداشت هفته منـابع طبیعی حضور فعـال و مشتاقانه ای در اجرای مراسم درختـکاری بعمل آوردند.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

HSE

امام علی علیه السلام: مَا أَكْثَـرَ اَلْعِبـَرَ وَ أَقَـلَّ اَلاِعْتِبَـارَ چه بسيار است پنـدها و چه اندكاند، پنـد پـذيران. نهج البلاغه/کلمات قصار 297
دما -°C رطوبت -%

صنایع غذایی صنایع دستی منسوجات صنایع چوب کشاورزی دامداری باغداری ساختمان صنایع فلزی آبزیان الکترونیک
آنلاین ستاد14
امروز ستاد411
دیروز ستاد486
این هفته ستاد1691
این ماه ستاد11491
کل ستاد693485
امروز تمام پرتالها 1172 کل تمام پرتالها 6826174

تمامی حقوق این سایت متعلق به بنیاد تعاون زندانیان می باشد / طراحی و پشتیبانی : شرکت مهندسی هماتک