• آلسترومریا

   

   

   آلسترومریا:

   

  این گل معروف به سوسن پروئی می باشد که بومی آمریکای جنوبی بخصوص کشور شیلی وبرزیل می باشد. این گیاه با ماندگاری 15 روز در 50 گونه می باشد که دارای رنگهای متنوعی است.

 • آنتوریوم

   

   

  آنتوریوم :

   

  آنتوریوم یا فلامینگو که منشاء این گل گواتمالا وکوشاریکا است. ارتفاع این گل به بیش از 30 تا 40 سانتی متری می رسد و دارای برگهای کمی پهن به رنگ سبز تیره می باشد. آنتوریوم در رنگهای متنوع (قرمز، سبز، سفید، نارنجی، ...) می باشد که ماندگاری این گل بین 20 تا 25 روز می باشد.

 • گل رز

   

   

   

  گل رز:

   

  گل رز به عنوان ملکه زیبایی از زمان باستان مورد توجه بشر بوده، اولین گل رز متعلق به ایالت کلرادواورگان آمریکا بوده که حدود 30 میلیون سال پیش کشف شده . گل رز نیز در واریته ها ورنگهای متنوعی وجود دارد که ماندگاری این گل نیز حدود 10 روز می باشد.

 • تاریخچه

   

   

     تاریخچه :

   

   این شرکت از مجموعه شرکت های بنیاد تعاون زندانیان می باشد که در سال 1393 تاسیس و فعالیت تخصصی خود را در زمینه مهارت آموزی و اشتغال مددجویان در حوزه  تولید و پرورش گل های تزینی در قالب مصوبه مجلس شورای اسلامی در اعطای وام برای توسعه اشتغال زندانیان ایجاد شده است .

   

   

   

 • پیام آسمانی
  پیام آسمانی

  هر کس انسانی را حیات بخشد گویی همه مردم را زنده کرده است.

  (آیه 32 سوره مائده)

 • حضرت علی (علیه السلام)
  حضرت علی (علیه السلام)

  پرداختن به کارهای جزئی انسان را از کارهای اساسی باز می دارد.

   

 • امام صادق (علیه السلام)
  امام صادق (علیه السلام)

  با تقواترین مردم کسانی هستند که از حرام خدا چشم پوشی کنند.

   

 • امام خمینی (ره):
  امام خمینی (ره):

  من با جرات مدعي هستم كه ملت ايران و توده ميليوني آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله (ص) و كوفه و عراق در عهد اميرالمومنين (ع) و حسين بن علی(ع) مي باشند.

 • مقام معظم رهبری :
  مقام معظم رهبری :

  باید تا آنجا که ممکن است مجازات زندان  به حداقل برسد زیرا زندان یک پدیده نامطلوب است و تبعات گسترده ای برای زندانیان و خانواده آنان دارد.

 • شهید مطهری :
  شهید مطهری :

  انسانی نسبت به دیگر انسانها کاملتر است که دردمندتر و دغدغه بیشتری داشته باشد

   شهید مطهری

 • آیت الله شهید بهشتی :
  آیت الله شهید بهشتی :

  ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت.

 • آیت الله آملی لاریجانی :
  آیت الله آملی لاریجانی :

  مسئولان قوه قضاییه از هیچ تلاشی به منظور ارتقای دستگاه قضایی دریغ نخواهند کرد

 • سخن مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان
  سخن مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان

  رسالت بنیاد تغییر و تبدیل مددجو به انسان کار آفرین و خلاق است

بنیاد تعاون استان یزد «پرورش دهنده نمونه ماهیان سردآبی» استان شناخته شد

در سی و پنجمین دوره معرفی نمونه های بخش کشاورزی سال ۱۳۹۹ استان یزد ، عزیزاله سیفی مدیر بنیاد تعاون زندانیان استان یزد ، به عنوان پرورش دهنده نمونه ماهیان سردآبی انتخاب شد.


 

 

به گزارش روابط عمومی استان یزد : سی و پنجمین نشست تجلیل از تولیدکنندگان برتر بخش کشاورزی استان یزد در سال ۱۳۹۹ در محل سالن آموزشکده ملاصدرا جهاد کشاورزی استان و با حضور دکتر محمدعلی طالبی استاندار یزد ، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و سایر مسئولین استانی و کشاورزان نمونه برگزار شد.

 

در این مراسم که بصورت ویدئو کنفرانس با نهاد ریاست جمهوری و با حضور دکتر حسن روحانی رئیس جمهور و وزیر جهاد کشاورزی همراه بود ، رتبه برتر استانی در بخش شیلات به عزیزاله سیفی مدیر نمایندگی بنیاد تعاون زندانیان استان یزد تعلق گرفت.

 

از شاخص های انتخاب بنیاد تعاون زندانیان استان یزد می توان به استفاده از مکانیزاسیون در امر پرورش ماهی ، مناسب بودن مدیریت بهداشت مزرعه و پایین بودن تلفات در طول دوره پرورش ، همکاری مناسب با مراکز اجرایی و ترویجی و پرورش نیمه متراکم ماهی قزل الای رنگین کمان در استخر ذخیره آب کشاورزی اشاره نمود.

 

سیفی در این جلسه گفت : عمده ترین مسئله ای که باعث می شود بنیاد تعاون زندانیان استان یزد به دنبال تشکیل فضای کارگاهی ، کشاورزی و پرورش آبزیان باشد ، ایجاد فرصت کسب درآمد و حرفه آموزی مددجویان در دوران حبس است تا با بهره گیری حداکثری از ظرفیت های موجود کمک بسزایی به حل مشکلات زندانیان و بازگشت سعادتمندانه آنها به جامعه صورت پذیرد.

 

وی در ادامه از امکان اعزام بکار مددجویان به سایر ارگان های دولتی ، نیمه دولتی و خصوصی سخن گفت و به نقش سازنده سایر نهادها در تحقق صددرصدی اشتغال زندانیان با بکارگیری آنان اشاره نمود.

 

در پایان محمدعلی طالبی استاندار یزد با اهداء لوح سپاس و تندیس از عزیزاله سیفی بعنوان پرورش دهنده نمونه ماهیان سردآبی تقدیر کرد.

 

 

 

نظر شما در مورد محتوای سایت چیست؟