• آلسترومریا

   

   

   آلسترومریا:

   

  این گل معروف به سوسن پروئی می باشد که بومی آمریکای جنوبی بخصوص کشور شیلی وبرزیل می باشد. این گیاه با ماندگاری 15 روز در 50 گونه می باشد که دارای رنگهای متنوعی است.

 • آنتوریوم

   

   

  آنتوریوم :

   

  آنتوریوم یا فلامینگو که منشاء این گل گواتمالا وکوشاریکا است. ارتفاع این گل به بیش از 30 تا 40 سانتی متری می رسد و دارای برگهای کمی پهن به رنگ سبز تیره می باشد. آنتوریوم در رنگهای متنوع (قرمز، سبز، سفید، نارنجی، ...) می باشد که ماندگاری این گل بین 20 تا 25 روز می باشد.

 • گل رز

   

   

   

  گل رز:

   

  گل رز به عنوان ملکه زیبایی از زمان باستان مورد توجه بشر بوده، اولین گل رز متعلق به ایالت کلرادواورگان آمریکا بوده که حدود 30 میلیون سال پیش کشف شده . گل رز نیز در واریته ها ورنگهای متنوعی وجود دارد که ماندگاری این گل نیز حدود 10 روز می باشد.

 • تاریخچه

   

   

     تاریخچه :

   

   این شرکت از مجموعه شرکت های بنیاد تعاون زندانیان می باشد که در سال 1393 تاسیس و فعالیت تخصصی خود را در زمینه مهارت آموزی و اشتغال مددجویان در حوزه  تولید و پرورش گل های تزینی در قالب مصوبه مجلس شورای اسلامی در اعطای وام برای توسعه اشتغال زندانیان ایجاد شده است .

   

   

   

 • پیام آسمانی
  پیام آسمانی

  هر کس انسانی را حیات بخشد گویی همه مردم را زنده کرده است.

  (آیه 32 سوره مائده)

 • حضرت علی (علیه السلام)
  حضرت علی (علیه السلام)

  پرداختن به کارهای جزئی انسان را از کارهای اساسی باز می دارد.

   

 • امام صادق (علیه السلام)
  امام صادق (علیه السلام)

  با تقواترین مردم کسانی هستند که از حرام خدا چشم پوشی کنند.

   

 • امام خمینی (ره):
  امام خمینی (ره):

  من با جرات مدعي هستم كه ملت ايران و توده ميليوني آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله (ص) و كوفه و عراق در عهد اميرالمومنين (ع) و حسين بن علی(ع) مي باشند.

 • مقام معظم رهبری :
  مقام معظم رهبری :

  باید تا آنجا که ممکن است مجازات زندان  به حداقل برسد زیرا زندان یک پدیده نامطلوب است و تبعات گسترده ای برای زندانیان و خانواده آنان دارد.

 • شهید مطهری :
  شهید مطهری :

  انسانی نسبت به دیگر انسانها کاملتر است که دردمندتر و دغدغه بیشتری داشته باشد

   شهید مطهری

 • آیت الله شهید بهشتی :
  آیت الله شهید بهشتی :

  ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت.

 • آیت الله آملی لاریجانی :
  آیت الله آملی لاریجانی :

  مسئولان قوه قضاییه از هیچ تلاشی به منظور ارتقای دستگاه قضایی دریغ نخواهند کرد

 • سخن مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان
  سخن مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان

  رسالت بنیاد تغییر و تبدیل مددجو به انسان کار آفرین و خلاق است

هیأت اجرایی بنیاد تعاون استان زنجان تشکیل جلسه داد

به گزارش روابط عمومی استان زنجان : جلسه هیأت اجرایی بنیاد تعاون زندانیان استان زنجان با حضور حجت الاسلام والمسلمین کرمی دادستان زنجان ، محمد جوادی مدیر کل زندان ­های استان ، فغفوری مدیر کل صنعت ، معدن و تجارت ، انصاری مدیر کل فنی و حرفه­ ای ، تاراسی مدیر کل جهاد کشاورزی استان زنجان ، کرم­ زاده مدیر بنیاد تعاون زندانیان استان زنجان و زکی ­زاده ناظر هیأت اجرائی در محل سالن جلسات اداره کل زندان های استان زنجان برگزار گردید .

 

در ابتدا جوادی مدیر کل زندان های استان ضمن خوش آمد گویی به اعضاء به توسعه کارگاه ها و ایجاد کارگاه های جدید جهت اشتغال مددجویان تأکید نمود.

 

در ادامه کرم زاده مدیر نمایندگی از روند اجرایی و اقدامات انجام یافته مصوبات جلسات قبل توضیح داده و اظهار داشت درصددیم با توسعه کارگاه قالیبافی زمینه اشتغال تعداد ۹۰ نفر دیگر مددجو را فراهم نماییم.

 

مدیر بنیاد تعاون زندانیان استان همچنین به دوره های ملیله و قلم زنی اشاره و بیان داشت در تلاشیم با همکاری سازمان فنی و حرفه ای استان دوره های مذکور برای مددجویان داخل زندان برگزار گردیده و پس از برگزاری آزمون به قبول شدگان گواهینامه فنی و حرفه ای صادر گردد.

 

وی ضمن اشاره به میزان اشتغال مددجویان بند نسوان از مرخصی تشویقی به عنوان عامل اثر گذار در بهبود عملکرد زندانیان یاد کرد و گفت : در نظر است دستمزد مددجویان شاغل را به دو برابر رقم فعلی افزایش دهیم.

 

در پایان ضمن بحث و تبادل نظر اعضا مقرر گردید ۱۰۰۰ متر سوله جدید با مشارکت بخش خصوصی و اداره کل زندان های استان با برنامه ریزی و بودجه بندی ساخته و به مدت ۱۰ سال در اختیار بنیاد تعاون استان قرار گیرد.

 

 

 

 

 

نظر شما در مورد محتوای سایت چیست؟